שתף קטע נבחר

תיעוד: מטפל מתעלל ומכה קשיש בן 84

לאחר ששכנה של קשיש מנתניה טענה ששמעה זעקות מדירתו, בנו הציב מצלמות. התיעוד הוביל למעצר המטפל, בן 48 מסרי לנקה. בתחילה הכחיש את המיוחס לו, אך לאחר שצפה בווידאו השתתק בחקירה

גבר בן 48 מסרי לנקה נעצר אתמול (ג') בחשד שהתעלל בקשיש בן 84 שבו טיפל בנתניה. מעצרו התאפשר לאחר שמעשיו תועדו במצלמות שהציב בנו של הקשיש בדירה. בחקירתו הכחיש המטפל את המיוחס לו, אך לאחר שהציגו לו את הסרטון הוא שמר על זכות השתיקה. היום הוא יובא להארכת מעצרו בבית משפט השלום בפתח תקווה. כך זה נראה:

 

הקשיש מוגדר חסר ישע ומרותק לכיסא גלגלים. המטפל הקבוע שלו יצא לחופשה ובמשפחתו של הקשיש שכרו את שירותיו של מטפל זר חדש למשך עשרה ימים.

 

בשבוע האחרון שמעה שכנתו של הקשיש זעקות מתוך ביתו. השכנה דיווחה על מה ששמעה ובנו של הקשיש החליט להציב מצלמה נסתרת. אתמול כשצפה בצילומים נדהם לגלות את המטפל נוהג כלפי אביו באלימות קשה, מכה אותו בראשו, סוטר לו ומשתמש נגדו בכוח בלתי סביר.

 

לאחר שצפה במראות הקשים מיהר הבן לתחנת משטרת נתניה, שם הגיש תלונה נגד המטפל ואף מסר להם את סרטון הווידאו המפלילי. החוקרת טינה מגן, שצפתה בתמונות, הורתה לעצור את המטפל ולהביאו לחקירה. השוטרים הגיעו לבית הקשיש ועצרו אותו.

 

מפקד משטרת נתניה, ניצב-משנה דורון תורג'מן, אמר: "מדובר באירוע קשה שלא ניתן להישאר אליו אדיש. בעקבות ממצאי החקירה, החלטנו לעצור את החשוד באופן מיידי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים