שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  עמיר בניון שר לאובמה: "הנשיא המכוער"

  עוד שבוע, עוד שיר שנוי במחלוקת של הזמר עמיר בניון, וכעת על הכוונת - לא פחות מנשיא ארצות הברית, ברק אובמה. בשירו מספר הזמר על עורב המכונה אובמה, "על שמו של הנשיא המכוער", ומוסיף כי "התקשה לבחור שם מקורי, שימחיש עד כמה הוא זבל אכזרי". האזינו

  זה זמן מה שעמיר בניון מפרסם שירים שנויים במחלוקת בעמוד הפייסבוק שלו, המשתלחים במטרות שונות. כעת, הגיע תורו של לא פחות מנשיא ארצות הברית, ברק אובמה, לקבל שיר לשמו ולספוג כמה וכמה מחיציו המוזיקליים של הזמר. השיר החדש של בניון הועלה בשעה האחרונה לרשת לצד הכיתוב "זבל של עורב", כשהוא מלווה בתמונה של עורב שחור שאוחז בראשו של נשיא ארצות הבית. השיר מכיל שורות כמו: "רכשתי לי עורב עם שפם קטן ונהדר אפילו שיש המון כאלה ברחוב ובחינם. בגלל חיבתי לאובמה רק אומר שקראתי לו אובמה על שמו של הנשיא המכוער".

   

  בהמשך שר בניון כי מדובר ב"עורב אכזרי" אותו אימץ על מנת "להזריק ליצור הבוגדני כמה טיפות של לב לפחות". פזמון השיר אומר: "היה לי קשה לבחור לו שם מיוחד, היו הרי עוד כמה עורבים שניסו למחוק אותנו לעד, היה קשה לי לבחור שם מקורי, שימחיש עד כמה הוא זבל אכזרי". עוד שר בניון כי הוא "מייחל למותו של היצור המושחת".

   

  בנובמבר האחרון פרסם המוזיקאי שיר בשם "אחמד אוהב ישראל", אשר עסק בסטודנט ערבי-ישראלי בשם אחמד, וכלל שורות כמו "זה נכון שאני סתם חלאה כפוית טובה. זה נכון שיבוא הרגע בו תפנה לי את הגב, ואז אני אתקע בך את הגרזן המושחז". כמו כן רמז השיר על כוונתו של אחמד לבצע פיגוע בסמוך לגן ילדים.

   

  לפני כחודשיים תקף בניון את מפלגות השמאל והגן על ראש הממשלה בנימין נתניהו ב"פרשת הבקבוקים" בה נקשרה רעייתו שרה. לאשתו של ראש הממשלה גם הקדיש בניון באחרונה את השיר "ניצחת איתי הכל" כשהופיע בערב גיבושון למפלגת הליכוד שנערך בבית ראש הממשלה בירושלים. לראש הממשלה עצמו הקדיש אז הזמר את שירו "שמחות קטנות". כמו כן הופיע הזמר במטה הליכוד ביום הבחירות, עם תום נאום הניצחון של נתניהו. תגובת שגרירות ארה"ב טרם התקבלה עד פרסום דברים אלה.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אוהד רומנו, EPA
  עמיר בניון. הפעם נכנס באובמה
  צילום: אוהד רומנו, EPA
  לאתר ההטבות
  מומלצים