שתף קטע נבחר

היום: בלאטר ייפגש עם נתניהו

נשיא פיפ"א רוצה לקבל הבטחה רשמית שישראל לא תקשה בעתיד על מעבר הספורטאים מהרשות, מרצועת עזה לגדה ולהיפך. בפגישה ישתתפו גם יו"ר ההתאחדות לכדורגל, עופר עיני והמנכ"ל רותם קמר. ב-18:00 ב-ynetLIVE: מסע"ת בלאטר

נשיא פיפ"א בלאטר, יפגש היום (ג') עם ראש הממשלה בנימין נתניהו בעקבות דרישת הרשות הפלסטינאית להשעות את ישראל בהצעה שתעלה לדיון כבר בקונגרס הקרוב שייתכנס ב-29 במאי.

 

 

הרשות הפלסטינאית טוענת שישראל מערימה קשיים על מעבר שחקני כדורגל בפרט וספורטאים בכלל מהרשות, במעברי הגבול מהרצועה לגדה ולהיפך. בפגישה היום ישתתפו גם יו"ר ההתאחדות לכדורגל, עופר עיני והמנכ"ל רותם קמר. עיני וקמר כבר נפגשו לאחרונה עם בלאטר בעניין וגם עם נשיא אופ"א מישל פלאטיני וראשי ההתאחדות לכדורגל הגרמנית.

 

בלאטר ונתניהו בפגישה הקודמת ביניהם בארץ (צילום: לע"מ, קובי גדעון) (צילום: לע
בלאטר ונתניהו בפגישה הקודמת ביניהם בארץ(צילום: לע"מ, קובי גדעון)

 

בנוסף, ראשי ההתאחדות הישראלית פועלים מאחרי הקלעים להשיג תמיכה בקרב נציגי התאחדויות ממקומות נוספים בעולם להורדת הנושא מסדר היום בקונגרס הקרוב. במהלך הפגישה היום אמור בלאטר לקבל דווחים על מקרים בהם ספורטאים מהרשות היו מעורבים ואו קשורים לפעילויות טרור.

 

בלאטר, שכבר נפגש בעבר עם נתניהו, רוצה לקבל הבטחה רשמית שישראל לא תקשה בעתיד על מעבר הספורטאים מהרשות, מרצועת עזה לגדה ולהיפך, כדי שיוכל לפעול לטרפוד העלאת הנושא להצבעה בקונגרס הקרוב. אגב, הערב (18:00, שידור ישיר ב-ynetLIVE) תתקיים מסע"ת משותפת של בלאטר ועיני בירושלים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים