שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  משפחה בצמיחה: מצליחים להגיע לתוצאות

  גליה הרטמן מגבעתיים מגדירה את עצמה כמי שלא יכולה להגיד לעצמה סטופ: "אני בגירעון הולך וגדל". במסגרת פרויקט משפחה בצמיחה של ynet, ידיעות אחרונות ובנק הפועלים, מסבירה לה איה תמרי, יועצת לכלכלת המשפחה, כיצד לנהל את התקציב המשפחתי על הצד הטוב ביותר. צפו

  מה השימוש הנכון בכרטיס אשראי, למה עדיף לא לחלק הוצאות לתשלומים ומדוע מומלץ לשלם רק במזומן? במסגרת פרויקט "משפחה בצמיחה" של ynet, ידיעות אחרונות ובנק הפועלים, מייעצת איה תמרי, יועצת לכלכלת המשפחה, לגליה הרטמן מגבעתיים, המשתתפת בפרויקט, כיצד לנהל את התקציב שלה טוב יותר. צפו בסרטון.

   

   

   

  הרטמן (43), אם חד-הורית לליעד בן כשנתיים המתגוררת בגבעתיים בשכירות, היא שכירה בחברת הפקות. היא מגדירה את עצמה כמי שלא יכולה להגיד לעצמה סטופ: "הגעתי ללופ שאני לא מצליחה לצאת ממנו, של גירעון הולך וגדל", היא אומרת. אחת הבעיות של הרטמן הוא השימוש בכרטיסי האשראי. "כשאני מתנהלת בכרטיסי אשראי זה סוג של פיקציה", היא מוסיפה.

   

  במסגרת הפרויקט, מסבירה לה תמרי מדוע היא מבצעת שימוש לא נכון בכרטיסי האשראי - ומה ההמלצה המרכזית שלה לכיסוי המינוס. "למה את מחזיקה ב-3 כרטיסי אשראי?", היא שואלת את הרטמן ובהמשך אומרת: "מדובר בשימוש לאורך שנים של שימוש לא נכון בכלי שנקרא כרטיס אשראי". לדבריה, על הרטמן לבטל את הכרטיסים ולהשאיר רק כרטיס אחד, לא לקחת בו הלוואות ובעיקר - לשלם במזומן.

   

  בסופו של דבר, נורית רז, מנהלת סניף בנק הפועלים ויצמן בגבעתיים, מדווחת על תוצאות. לדבריה, הרטמן החלה לעבוד מהבית בעבודה נוספת בשעות הלילה - וכעת היא מרוויחה עוד מאות שקלים ומגדילה את ההכנסות שלה. "כמו שדיאטה זה אורח חיים - כך גם ניהול נכון של משק הבית", היא מסכמת.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: יובל חן
  גליה הרטמן ונורית רז, מנהלת סניף בנק הפועלים ויצמן בגבעתיים
  צילום: יובל חן
  מומלצים