שתף קטע נבחר

לא, הוא לא רעב

לעינת גור עטר, אמא לתינוקת, נמאס לענות לכל אלו ששואלים אותה אם התינוקת רעבה או עייפה. היא החליטה להעלות סרטון ובו היא מבקשת "תנו לנו קרדיט, באמא שלכם"

כל מי שהלכה אי פעם עם תינוק במרחב הציבורי, שמעה את זה: "הוא לא עייף?", "לא חם לו?", "הוא לא צריך לעשות גרעפס?", "למה הוא שוכב על הבטן?". בדרך כלל אנחנו עונות בנימוס, אבל בלב אנחנו רק רוצות לצעוק: "די! אני אמא שלו, ותסמכו עליי שאני יודעת מה טוב בשבילו".

 

במדינת ישראל, שבה כל מי שעובר מולנו ברחוב מרגיש נוח להכנס לנו לרחם ולוורידים, לכולם גם יש הערות. אם אני עם מנשא, ישאלו האם הוא לא נחנק בפנים או עלול ליפול חלילה. בקיץ שואלים למה אני יוצאת החוצה עם תינוק כשחם, ובחורף שואלים למה לצאת עם תינוק כשקר.

 

אם אני מניקה ישאלו אם יש לי מספיק חלב, ואם אני נותנת לתינוק בקבוק יוודאו שקראתי את המחקרים האחרונים על יתרונות חלב אם. אם התינוק בוכה, זרם העצות לא מפסיק להגיע כי כנראה לא שמתי לב שהוא רעב, עייף, צריך להחליף חיתול, ו"למה את עצבנית? הוא מרגיש אותך".

 

עינת גור עטר, אמא צעירה לתינוקת ויוצרת "טפשת", החליטה שנמאס לה לשתוק בנימוס והעלתה לרשת סרטון בו היא עונה אחת ולתמיד לכל המעירים. צפו בסרטון 

 

 

 

   

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עינת גור עטר. "יש לי משהו להגיד לכם"
מומלצים