שתף קטע נבחר

שוטר פיזר קטטה בחתונה בקלנסווה והותקף

הקהל הפריע לשוטרים שהגיעו לאולם, והם נאלצו לירות באוויר. אחד מהם הותקף ונפצע קל. הלילה: שני פצועים קשה מירי בעוספיא ומדקירה בנצרת

מקום החתונה בקלנסווה, הלילה ()
מקום החתונה בקלנסווה, הלילה

קטטה פרצה הלילה (יום ג') בחתונה בקלנסווה. שוטרים רבים מתחנת קדמה הוזעקו במטרה לשמור על הסדר במקום, אך הקהל שהיה בחתונה הפריע לשוטרים והם נאלצו לירות באוויר.

 

כיסאות עפים, שוטר נפצע. תיעוד מחתונה רועשת

 

אחד השוטרים הותקף ונפצע בחלק גופו העליון. הוא פונה במצב קל על ידי צוות מד"א ירקון לבית החולים מאיר בכפר סבא. השוטר סובל מחבלות. בעל האולם זומן לחקירה.

 

אחד המשתתפים בחתונה אמר: "לא היה צורך בהגעת השוטרים. היינו יכולים להשתלט על הכול ללא שום התערבות מהמשטרה, שקלקלה לנו את החתונה והפחידה את המשתתפים לאחר שימוש בירי ובגז פלפל. אמנם הקטטה הייתה על שטויות, אך מי שהיה רואה את מספר השוטרים שהגיעו היה חושב שיש כאן אסון מזעזע".

השוטרים בקלנסווה ()
השוטרים בקלנסווה
 

בקטטה נוספת הלילה נדקרו שני אחים בני 16 ו-17 בשכונה המזרחית בנצרת. אחד מהם נפצע קשה והשני בינוני. הם פונו לבית החולים האנגלי בנצרת על ידי מד"א גלבוע. טרם נעצרו חשודים.

 

אחד ממכובדי העיר אמר: "רוב הקטטות בין הצעירים מתחילות מדברים קטנים מאוד ותוך דקות זה הופך לקטטה אלימה עם שימוש בסכינים ועם דקירות. אנחנו מכובדי העיר תמיד מתאמצים בכל כוחותינו במטרה להרגיע את הרוחות ולגמור את הסכסוכים, אחרת זה אולי יגמר בגל של רציחות על רקע דברים טיפשיים והתושבים יסבלו הרבה וישלמו את המחיר".

 

בעוספיא נורו שני צעירים סמוך לקניון ונפצעו קשה ובינוני. צוות מד"א כרמל פינה את השניים, בני 20 ו-24, לבית החולים רמב"ם בחיפה. הרקע לירי לא ברור.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים