שתף קטע נבחר

חזן נגד חוטובלי: "מנסה לבנות קריירה אצל אבירי השמאל הקיצוני"

עימות בליכוד. חבר הכנסת צייץ בטוויטר כי סגנית השר אמרה בדיון בסיעה כי חברי המרכז הם "גנגסטרים ומושחתים". חוטובלי: "בעיות בהבנת הנשמע"

 

 

הדיון על הבחירות לרשימת הליכוד לכנסת גרר מלבד חילוקי דעות על שיטת הבחירה גם קרב ציוצים בטוויטר: ח"כ אורן חזן התייחס לדברים שאמרה חוטובלי בדיון על חברי מרכז הליכוד, וחוטובלי מיהרה להשיב בעקיצה משלה.

 

במהלך ישיבת הסיעה עלתה השאלה אם יש להשאיר את הרכבת רשימת הליכוד לכנסת בידי כלל מתפקדי הליכוד או להשיב את הכוח לחברי המרכז כפי שהציע ח"כ דוד אמסלם.

 

"היום בסיעה", צייץ חזן, "ח"כ חוטובלי (אמרה, מ"א): חברי המרכז גנגסטרים ומושחתים. מסתבר שהיא עוד אחת שמנסה לבנות קריירה אצל אבירי השמאל הקיצוני על חשבון חברי מרכז הליכוד".

 

סגנית שר החוץ חוטובלי לא נותרה חייבת וזמן קצר לאחר מכן צייצה בתגובה: "צר לי על הבעיות בהבנת הנשמע. דיברתי על הדימוי התקשורתי שהיה באותה תקופה לחברי המרכז".

 

 

 

חזן החליט לא להבליג והעלה ציוץ נוסף: "לא זכור לי ח"כ או איש תקשורת שהצמיד את הדימוי 'גנגסטרים' לחברי המרכז היקרים. ציפי לפעמים הפה פולט את שהראש חושב מה שבטוח לי אין בעיות שמיעה".

 

במהלך הדיון חזר והבהיר ראש הממשלה בנימין נתניהו כי שיטת הפריימריז עדיפה וטען כי מפלגה שתתכנס בתוך עצמה, עלולה להתרסק.

 

שרת התרבות מירי רגב אמרה בהקשר של חברי המרכז כי "הם אינם מושחתים, אבל צריך פריימריז. אחרי שנסיים את ההתארגנות, כל אחד בתפקידו החדש, חייבים להסתער על התנועה מחדש".

 

ח"כ צחי הנגבי העיר בנושא גם הוא ואמר כי אם המרכז יכפה החלטה שלא מקובלת על ראש הממשלה, עלולה להתפתח בעקבות זאת מהומה גדולה. בין היוזמים היה ח"כ דוד אמסלם שאמר: "אין סיבה אחת שבגללה צריך להשאיר את המצב הקיים. חברי המרכז הם אלו שצריכים לבחור את הרשימה והמתפקדים יבחרו את יו"ר התנועה".

 

כך או כך יגיע הנושא לדיון והכרעה במרכז ותתקבל החלטה כיצד תורכב רשימת הליכוד לכנסת ה-21.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן, עידו ארז
אורן חזן וציפי חוטובלי
צילום: גיל יוחנן, עידו ארז
מומלצים