שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  שרף: חזרתי לליגה במלוא העוצמה
  הליגה עוד לא החלה, אבל המאמן החדש של מכבי תל אביב כבר מפזר הצהרות. הוא נמנע מלדבר על אליפות, אבל רוצה לשגר 11 שחקנים לנבחרת. נמני: "מכבי הביאה חיזוק משמעותי בשביל להאבק על האליפות"

  "חזרתי לליגה במלוא העוצמה ואני מרגיש כאילו לא עזבתי. המטרה שלי שבנבחרת ישראל יהיו 11 שחקנים ממכבי תל אביב", כך הצהיר היום (ד') שלמה שרף, מאמן מכבי תל אביב, במסיבת העיתונאים שערכה הקבוצה בבית סוקולוב בת"א.
  שרף, שחזר לאמן בליגה לאחר קדנציה של שמונה שנים בנבחרת, נמנע מלהזכיר את המילה אליפות, אך אמר כי מטרתה של הקבוצה לחזור לצמרת הכדורגל הישראלי. "אנחנו בונים קבוצה חדשה שתגרום הנאה לקהל. למכבי ת"א מעולם לא היו כל כך הרבה שחקנים ששייכים לנבחרות".
  לוני הרציקוביץ', היו"ר והבעלים של הקבוצה, נמנע אף הוא לצאת בהצהרות. "הבאנו את שלמה שרף למכבי כדי שיוביל אותנו למירב האפשרי. רק במחזור האחרון אוכל לומר אם עשינו את כל מה שצריך כדי להצליח. אולי אוכל לומר זאת עוד קודם לכן, אם נזכה בגביע הטוטו או בגביע המדינה". הרציקוביץ' הוסיף כי תקציב הקבוצה עומד על שמונה מיליון דולר.
  הרציקוביץ' ציין כי הקבוצה עומדת בפני הקמת אתר אינטרנט חדש, שבו יפורסמו הודעות רשמיות מטעמה של מכבי ת"א. "מהפכת התקשורת שלנו תכלול אינטרנט, תקשורת סלולרית, טלוויזיה וכדומה, באמצעותם נאפשר מידע עדכני בכל נקודת זמן. אתר האינטרנט שלנו יהיה אחד האתרים היפים והמושקעים בישראל", אמר.
  הרציקוביץ' הציג את אורי יוגב, מנכ"ל בזק בינלאומי, החברה המאמצת של הקבוצה. יוגב הגיש לידיו צ'ק על סך של 1.24 מיליון שקלים, המהווה חלק מסכום האימוץ הכולל. מנכ"ל אדידס, עמרי לוין, הציג את חולצתה החדשה של הקבוצה.

  נמני: ניאבק על האליפות

  שחקני הקבוצה הגיעו למקום מיד בתום אימון הבוקר. החלוץ הבוסני, מהו קודרו, שנחת לפנות בוקר בישראל, לא הגיע למסיבת העיתונאים, והיום צפויה להיערך עימו פגישה במטרה לסכם את הפרטים האחרונים בחוזהו.
  טל בנין: "הגעתי למקום עם אתגר ואני רוצה לעזור לקבוצה להגיע להישגים. יכול להיות שלא מיציתי את אירופה, אבל אני כאן, וכל יום שעובר גורם לי להרגיש שעשיתי את הבחירה הנכונה. אני לא יכול להבטיח אליפות. הרצון להגיע לתארים קיים, ואף אחד לא בורח ממנו. המומנטום בתחילת העונה יהיה מאוד חשוב בשביל ההמשך".
  אבי נמני היה היחיד שהבהיר מהי מטרתה האמיתית של מכבי ת"א. "אנחנו ניאבק על האליפות, ואני לא יודע למה אנשים מפחדים או מתחמקים מלומר זאת. אני חושב שהדבר ברור ומובן. הקבוצה התחזקה, טל בנין הוא גורם מאוד משמעותי ואם מהו קודרו יחתום הקבוצה תהיה חזקה יותר". ביום שישי בבוקר תקיים הקבוצה בקריית שלום מפגש בין שחקני הקבוצה לאוהדיה.

  לפנייה לכתב/ת
  צילום ארכיון ידיעות אחרונות
  שרף. כאילו לא עזב
  צילום ארכיון ידיעות אחרונות
  ארכיון ידיעות אחרונות
  נימני. מאמין בחברים
  ארכיון ידיעות אחרונות
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  בנין. החלטה נכונה
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים