שתף קטע נבחר

חזן: "אנשים מופתעים, חשבו שאני ליצן עילג"

אחרי שכופף את נתניהו וזכה בתפקיד סגן יו"ר הכנסת וחבר בחמש ועדות, התראיין הח"כ מהליכוד לאולפן ynet. "יש חברים בסיעה שניצלו את שתיקתי כדי לזרוע דם רע ביני לבין ראש הממשלה", אמר חזן. "פתאום רואים בן אדם בעל יכולות לא קטנות שעומד מול כל ההכפשות". ואילו הצעות חוק בדרך?

 

 

 

חבר הכנסת אורן חזן (ליכוד), שהפעיל לחץ על ראש הממשלה בנימין נתניהו וזכה בחברות בחמש ועדות ובתפקיד סגן יו"ר הכנסת, התראיין הבוקר (יום ג') לאולפן ynet, סיפר על תוכניות החקיקה שלו והתייחס לתדמית שלו בתקשורת. "כשהתמודדתי בבחירות הסלוגן שלי היה 'צעיר עם ניסיון' וכזה אני. לטוב ולרע", סיפר חזן. "אני יודע שהרבה אנשים מופתעים ולא יודעים איך לאכול את הדבר הזה. חשבו שהם מקבלים ליצן, אדם עילג, לא משכיל שלא יודע שפות. ופתאום רואים בן אדם שמסוגל לעמוד מול כל ההכפשות ובעל יכולות לא קטנות".

 

חזן הוסיף והחמיא לראש הממשלה שלדבריו פועל "בצורה מפתיעה, מדהימה, רכה ומרוככת ובמנהיגות אמיתית. אני עומד לצדו של ראש הממשלה ומאחוריו". הח"כ הצעיר הדגיש כי "חברות בחמש ועדות זו עבודה קשה. אני לא יודע על איזה מתנות מדברים. הציבור מופתע לנוכח הכותרות. זו עבודה קשה. אני קיבלתי ארגז כלים כדי לבוא לידי ביטוי למען הציבור בישראל, למען אלה שבחרו אותי וגם למען אלה שמבקרים אותי".

 

הוא הוסיף ואמר כי "לא היו פה איומים, זה נכון שיש חברים בסיעה שבחרו לנצל את שתיקתי בצורה בוטה כדי לזרוע דם רע ביני לבין ראש הממשלה וביני לבין אחרים. לצערם, ולא לצערי, זה לא עבד להם".

 

חזן התייחס גם להצעות החוק שבכוונתו לקדם. "הנחתי על שולחן הכנסת שני חוקים", סיפר. "ראשית, שם מדינת ישראל. אנחנו כבר אחרי 67 שנות עצמאות ועדיין לא מעוגן בחקיקה שמה של המדינה כמדינת ישראל. מעבר לזאת הנחתי את החוק שיקרא ללמד ערבית מדוברת מכיתה א'".

 

כמו כן, חזן מתכנן גם להגיש הצעת חוק בנושא האופניים החשמליים. "שר התחבורה ידידי עושה עבודה נפלאה", אמר חזן, וסיפר כי הוא רואה ילדים בני 13-12 נוסעים בפראות ברחובות ומגיעים לבתי חולים ולכן החליט להתערב.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ג'ורג' גינסברג
ח"כ אורן חזן
צילום: ג'ורג' גינסברג
מומלצים