שתף קטע נבחר

חשד: עומרי חיון העלים הכנסות במאות אלפי שקלים

רשות המסים עצרה את בלוגר הרכילות בחשד שהעלים את ההכנסות מפרסום בבלוג שלו בארבע השנים האחרונות. הבלוגר נעצר ושוחרר בערבות ונאסר עליו לצאת מהארץ

 

בעל בלוג פופולרי. עומרי חיון (צילום: תומריקו) (צילום: תומריקו)
בעל בלוג פופולרי. עומרי חיון(צילום: תומריקו)

רשות המסים עצרה את בלוגר הרכילות עומרי חיון בחשד שהעלים הכנסות בהיקף של מאות אלפי שקלים. חיון נעצר בסוף השבוע בחשד שבשנים 2014-2010 הוא העלים הכנסות מפרסום בבלוג הרכילות שלו. בית משפט השלום בתל אביב שחרר בערבות את חיון בן ה-25.

 

למשרד החקירות במס הכנסה מרכז הגיע מידע שלפיו חיון לא דיווח על הכנסות אלו. הוא זומן למשרדי היחידה ונחקר באזהרה.

 

מהבקשה למעצר שהוגשה לבית המשפט עולה כי את הכנסותיו מפרסום באתר האינטרנט שלו הפקיד חיון באופן מפוצל בין חשבון הבנק שלו לזה של חברו, אבל על כולן לא דיווח. 

 

בבקשת המעצר נטען כי יש יסוד סביר וראיות לכאורה כי חיון עבר את העבירות המיוחסות לו וקיימים חשדות המצריכים את המשך החקירה, כולל איתורם וחקירתם של מעורבים נוספים.

 

עם זאת, בית המשפט החליט לשחררו בערבות תמורת הפקדת מזומן או ערבות בנקאית בגובה של 10,000 שקלים, וכן ערבויות נוספות והתחייבויות המסתכמות בחצי מיליון שקלים.

 

בנוסף, צו איסור יציאה מהארץ הוצא נגד הבלוגר למשך כחצי שנה וניתנה לו הוראה להפקיד את דרכונו.  

 

עורכי דינו של חיון, אורון שוורץ ויוגב נרקיס, מסרו בשמו: "מרשנו מתנהל והתנהל בשקיפות. עם זאת, אין לשכוח כי עומרי הוא אדם צעיר מאוד, בראשית שנות העשרים לחייו, וככזה הוא אינו חף מטעויות של התנהלות אל מול רשויות פורמליות. קשה, לכן לשפוט אותו בכלים שמופעלים נגד אדם בוגר ומנוסה, או תאגיד מובוסס ומוסדר. עומרי מסר וימסור לרשויות את כל המידע והמסמכים הנדרשים לשם בירור העניין ואנו בטוחים שהעניין ייפתר לאחר שייערך סדר בפרטים".

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים