שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  הקריירה החדשה של שולה זקן

  אחרי הולילנד ומעטפות הכסף, מתפנה זקן לככב בקמפיין לרשת רהיטים לצעירים URBAN לטובת בנה ועמֵלה בחזרות על התסריט. "הבחירה מפתיעה, אך היא תקדם את המסר"

   

  זקן בקמפיין ()
  זקן בקמפיין

  מבית המשפט לפרסומות: שולה זקן הייתה עסוקה בעדותה שסיבכה את ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט. את עונש מאסרה היא ריצתה וכעת היא מתפנה למצב חדש בחייה: פרזנטורית.

   

  זקן נבחרה לככב בקמפיין לרשת הרהיטים URBAN, רשת רהיטים לצעירים עם תקציב הוצאות קטן. מדובר בקמפיין הומוריסטי ששם דגש על מצבה הכלכלי של זקן והיחסים בינה ובין בנה, שעבר לדירה חדשה וצריך לרהט את הבית.

   

  שולה מתגייסת לעזרת בנה וגם "חושפת" את מקורות המימון שלה. מאחורי הקמפיין עומד משרד הפרסום של הרשת, יהושע/TBWA. יוצרי התסריט מודים שהבחירה בשולה מפתיעה.

   

  "היא תקדם במהירות את המסר שמדובר ברשת המציעה מגוון רהיטים במחירים ללא תחרות", אמרו.

   

  בימים האחרונים עובדים אנשי המשרד ובמאי הסרט עם זקן על חזרות לתסריט, ולצדה ישתתפו שני שחקנים בתפקיד חוקרי משטרה.

   

  בחודש ינואר האחרון השתחררה זקן מהכלא לאחר שריצתה שישה חודשים ו-11 ימים מתוך 11 חודשי המאסר שנגזרו עליה בעקבות הרשעתה בעבירות שוחד והלבנת הון במסגרת פרשת הולילנד.

   

  זקן החלה לרצות את עונשה ב-15 ביולי, לאחר הרשעתה בעבירות שוחד והלבנת הון בפרשת הולילנד. חודשיים לפני כן אישר השופט דוד רוזן את הסכם הטיעון שנחתם עמה, ובמסגרתו העבירה זקן למשטרה הקלטות נגד ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט.

   

  בדיון המקדים חשפה פרקליטות המדינה שבדרך לעסקת הטיעון מסרה זקן שמונה קלטות שבהן לכאורה ראיות נגד אולמרט, בין היתר בעבירות של שיבוש הליכי חקירה והדחת עד. לאחר מכן תושאלה זקן על ידי השופט רוזן. תשובותיה לשאלות חיזקו את ליבת ההרשעה של אולמרט בפרשת הולילנד: היא הודתה שראש הממשלה לשעבר ביקש ממנה לתווך בין אחיו יוסי שנקלע לחובות לבין עד המדינה המנוח שמואל דכנר. יומיים לפני אישור הסדר הטיעון עם זקן גזר השופט רוזן שש שנות מאסר על אולמרט.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים