שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  המבצעים הפיננסיים: העברת בעלות על הלוואה

  ישומון חדש לתיק ההשקעות, העברת הלוואה למלווה אחר ושירות חדש לעסקים קטנים - חדש על המדף הפיננסי

  מידע על תיק ההשקעות

  בנק דיסקונט השיק לאחרונה את "My Finance", שירות ראשון מסוגו בבנקאות בישראל, המאפשר לקבל מידע על תיק ניירות הערך של הלקוח, בהתאמה אישית וללא צורך בפתיחת האפליקציה.

   

  "My Finance", הוא יישומון (Widget), נלווה לאפליקציית דיסקונט ללקוחות הפרטיים, הניתן למנויי דיסקונט באינטרנט, בעליי אייפון (8ios ומעלה) ואנדרואיד (גירסה 3.0 ומעלה).

   

  ניתן להירשם לשירות באמצעות אפליקציית דיסקונט ולבחור את המידע שיוצג על גבי מסך הטלפון, בהתאמה אישית. ניתן לכלול מידע על שווי התיק, פירוט ניירות הערך בתיק, ושיעור השינוי בהם.

   

  להעביר את ההלוואה הלאה

  בלנדר, פלטפורמה פיננסית אינטרנטית המתמחה בהלוואות בין אנשים, משיקה מוצר חדש בתחום ה- P2P בארץ. החברה מאפשרת ללקוחות המלווים את כספם באמצעות "Re-Blend", לבצע קניה ומכירה של תיקי ההלוואות ובכך מייצרת אפשרות לחסכון נזיל בריבית ממוצעת של כ-6% שנתי למלווים.

   

  בלנדר המפגישה בין לווים למלווים, תאפשר מעתה למלווים לממש את כספם מבלי להמתין לסוף תקופת ההלוואה, ו"למכור" את ההלוואה לאדם אחר שישמש כמלווה.

   

  הלוואת המונים עד 200 אלף שקל

  פלטפורמת ההלוואות החברתיות eLoan, מגדילה את היקף ההלוואה שניתן לקבל במסגרת הפלטפורמה, עד לסכום של 200,000 שקל לתקופה של עד 7 שנים. עד היום ניתנו הלוואות עד לסכום של 47,500 לתקופה שבין חצי שנה לחמש שנים. הריביות יוותרו במתכונת זהה – על פי רמת דירוג האשראי של הלווה.

   

  בכך הופכת eLoan לחברת ה-Peer2Peer הראשונה בישראל שבאמצעותה ניתן לקבל הלוואות בסדרי הגודל הללו. בחודש שעבר רכש בית ההשקעות מיטב דש כ-20% מפלטפורמת מימון ההמונים eLoan במה שהיווה כניסה ראשונה של גוף מוסדי לענף זה. 

   

  שירות לעסקים קטנים

  מזרחי טפחות משיק שירות חדש לבעלי עסקים קטנים – "מסודרים בעסק", המסייע להם בטיפול בהתחייבויות ובמטלות השוטפות שלהם ומפנה להם זמן לעסוק בפיתוח העסק וקידומו.

   

  השירות יכלול שירותי מזכירות אישית, שירותי רכב סיוע בביצוע כביסה וגיהוץ אישי הכולל איסוף והחזרה ועוד. השירותים כרוכים בהשתתפות עצמית, בהתאם לסוג השירות בפועל , וניתנים באמצעות קבוצת שחר. טווח עלות השירותים החל מ- 45 שקל ל- 99 שקל.

   

  תערוכת קופות עתיקות

  קופת חיסכון מעור לעשירים, ניירות ערך מתקופת קום המדינה ומטבעות מראשית ימי המאה הקודמת ועד היום יוצגו בתערוכת "דרך הכסף – השקעה לטווח ארוך". התערוכה מגוללת את תולדות המכלים והקופות, ששימשו לאיסוף מטבעות, מראשיתם ועד ימינו. במסגרת התערוכה, המתקיימת ביוזמת בית ההשקעות "טופ אלפא", יוצגו אוספים שונים של קופות חסכון, מטבעות וניירות ערך מתקופות שונות בארץ ובחו"ל.

   

  בין האוספים שיוצגו שני האוספים של קופות החיסכון של האספנים מר מיכאל לוריא ומר רוני קרש אשר במשך למעלה מ- 40 שנה אספו את הקופות מכל רחבי העולם. אוסף ניירות הערך מכל התקופות של רו"ח יהודה בר לב ואוסף מטבעות הכסף מימים ימימה ועד היום של מר גרישה מגן.

   

  התערוכה תתקיים בין התאריכים ה-26 עד ה-30 ביוני בגלריה ארט מרקט ברחוב התערוכה 3 בנמל תל אביב.

   

  תוכנית הטבות במרכנתיל

  בנק מרכנתיל השיק בימים אלה את "מרכנתיל סמייל" – תוכנית הטבות ממנה ייהנו מאות אלפי לקוחות מרכנתיל אשר מחזיקים בכרטיס אשראי של הבנק.

   

  לקוחות הבנק בכל רחבי הארץ, יצורפו לתוכנית ההטבות באופן אוטומטי וייהנו משלל הנחות והטבות צרכניות במגוון רחב של רשתות בפריסה ארצית וכן, בבתי עסק מקומיים.

   

  ביטוח תרופות מחוץ לסל

  חטיבת הבריאות בכלל ביטוח משיקה את "מדיכלל תרופות", המעניק למבוטח כיסוי מקיף למימון תרופות מצילות ומאריכות חיים שאינן כלולות בסל התרופות הממלכתי, לרבות תרופות לטיפול במחלות נדירות. הכיסוי החדש, מעניק למבוטחים סכום ביטוח המשתנה בהתאם למקרה הביטוח, כאשר סך כל הכיסויים השונים מגיעים עד לסכום של 8,000,000 שקל.

   

  בנקאות פרטית

  בנק HSBC פותח בישראל חברה חדשה בשם HSBC Wealth Advisory Israel Ltd., במטרה להרחיב באופן משמעותי את סל השירותים ללקוחות הבנקאות הפרטית בישראל.

   

  חברת הבת החדשה תתמקד בשירות לפלח העליון ביותר של הלקוחות ובלקוחות גלובליים של הקבוצה, בהתאם לאסטרטגיה של הבנק

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים