שתף קטע נבחר

למרות החרם: "רימון" ישמש שלוחה של ברקלי

בשורה מעודדת על רקע החרם האקדמי: בית-הספר האמריקאי למוזיקה של ברקלי בחר בבית-הספר הישראלי למוזיקה, 'רימון', לשמש כשלוחה שלו בישראל. ברקלי נחשב לאחד מבתי-הספר המובילים בעולם בתחום הג'אז. נשיא רימון: "ההכרה האקדמית של ברקלי ב'רימון' משמעותית במיוחד בימים אלו"

תפנית מעודדת: בית הספר האמריקאי למוזיקה Berklee College of Music (ברקלי) שבבוסטון, בחר בבית הספר הישראלי למוזיקה, "רימון" שברמת השרון, לשמש כשלוחה שלו בישראל.

 

לכתבות נוספות בערוץ לימודים :

 

על פי ההסכם שנחתם לאחרונה, תלמידים מרחבי העולם יוכלו ללמוד ברימון בשנה הראשונה ולהתקבל באופן אוטומטית לשנה שנייה בבוסטון, ארה"ב. הנקודות שיצברו התלמידים בשנה הראשונה ייחשבו במלואן לכשיגיעו לברקלי.

 

ברקלי נחשב לאחד מבתי הספר המובילים בעולם בתחום הג'אז. המוסד מעניק תואר ראשון בתחומים כגון הלחנה של מוזיקת ג'אז ומוזיקה עכשווית, הפקה מוזיקלית, כתיבת פסקולים לסרטים, ניהול, חינוך מוזיקלי, טיפול במוזיקה, כתיבת שירים ותחומים משיקים נוספים.

 (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)
 

אחד היתרונות המשמעותיים עבור תלמידים שיבחרו ללמוד בשנה הראשונה ברימון, הוא שכר הלימוד, שיעמוד על 30% בלבד ביחס לשכר הלימוד בברקלי. כמו כן, התלמידים שיגיעו ארצה במסגרת התוכנית החדשה, יזכו לליווי צמוד של הנהלת בית ספר רימון וסיוע בהסדרת מגורים בסמוך לקמפוס רימון - כמו גם לסיורים חווייתיים להכרת הארץ.

 

ברצלונה, אתונה, רמת השרון

עבור רימון, אשר בשנים האחרונות מתמודד עם תחרות קשה בענף, מדובר בבשורה של ממש. כעת, יוכל בית-הספר לקלוט תלמידים חדשים מרחבי העולם, ולמצב את עצמו בזירה הבינלאומית. חוץ מישראל, יש כיום רק שתי שלוחות נוספות לברקלי, האחת בברצלונה שבספרד והשנייה באתונה שביוון.

 

"ההכרה של ברקלי ברמה הלימודית האקדמית של 'רימון' משמעותית במיוחד בימים אלו, על רקע היוזמות הרבות בעולם להחרים את מוסדות האקדמיה והתרבות בישראל" אומר יהודה עדר, נשיא רימון.

 

שיתוף הפעולה החדש של ברקלי עם רימון ייכנס לתוקפו באופן מעשי בתחילת שנת הלימודים הקרובה, עם פתיחתה של הכיתה הבינלאומית הראשונה של ברקלי ורימון.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים