שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם

  רצו לרכוש סם ורצחו בשביל 130 שקל

  ארטיום רחימוב ואלכסיי פרידלין ביקשו מטקאו טזרה לקנות להם סמים. בכתב האישום נכתב כי כשסירב, הם רצחו אותו במבנה נטוש בבית שמש ושדדו 130 שקל מכיסו

   

  טזרה טקאו המנוח. הוכה בראשו (צילום: באדיבות המשפחה) (צילום: באדיבות המשפחה)
  טזרה טקאו המנוח. הוכה בראשו(צילום: באדיבות המשפחה)

  ויכוח על רכישת סם, הוא זה שהוביל את ארטיום רחימוב ואלכסיי פרידלין לרצוח את טזרה טקאו בן ה-21 מבית שמש. כתב האישום נגדם, שהוגש לבית המשפט המחוזי בירושלים, מייחס לשניים רצח ושוד של טקאו.

   

  לפני כחודש שהו השלושה במבנה נטוש בבית שמש ועישנו סמים מסוג "נייס גאי". רחימוב בן ה-26 ופרידלין בן ה-30 ניסו לשכנע את טקאו לרכוש להם עוד סמים, אולם הוא סירב והם החליטו לשדוד אותו. השניים תכננו להכותו עד אובדן הכרה. לצורך השגת המטרה נטל רחימוב אבן גדולה והניף אותה לעבר ראשו של טקאו. המנוח ביקש שיפסיקו, אולם רחימוב ופרידלין המשיכו להכותו בראשו ובפניו.

   

  פרידלין ורחימוב. טשטשו ראיות (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
  פרידלין ורחימוב. טשטשו ראיות(צילום: גיל יוחנן)

  בכתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד יפעת גפן, מתואר כי השניים ניסו לבצע את המעשה בלי שטקאו יידע את זהותם, אך כאשר זיהה אותם החליטו להמיתו. על פי הנטען, רחימוב אמר לפרידלין שימשיך להכות את טקאו שכן הוא "עדיין חי" ויזהה אותם כתוקפיו וכי "צריך לגמור אותו".

   

  כאשר הבחינו השניים כי טקאו מחרחר ומדמם, קרע פרידלין את כיס חולצתו של המנוח ונטל מתוכו סכום של 130 ש"ח.

  בהמשך שטפו השניים את גופם, ניקו את נעליהם בכוהל וזרקו את הבגדים שלבשו בפח אשפה שכונתי. לאחר מכן הלכו לרכוש סם בכסף ששדדו מהמנוח.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: באדיבות המשפחה
  טזרה טקאו המנוח
  צילום: באדיבות המשפחה
  מומלצים