שתף קטע נבחר

חום יולי אוגוסט: האהבה החדשה של יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין

שנה וחצי אחרי שהתאלמן: יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין פותח פרק חדש. ל"ידיעות אחרונות" נודע כי בשבועות האחרונים הוא מנהל זוגיות עם אירינה נבזלין, יו"ר בית התפוצות ובתו של המיליארדר ליאוניד נבזלין

אירינה נבזלין ויולי אדלשטיין (צילום: דוברות הכנסת, דניאל דה אלבי) (צילום: דוברות הכנסת, דניאל דה אלבי)
אירינה נבזלין ויולי אדלשטיין(צילום: דוברות הכנסת, דניאל דה אלבי)

ל"ידיעות אחרונות" נודע כי יו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין נמצא בזוגיות עם יו"ר מועצת המנהלים של בית התפוצות, אירינה נבזלין.

 

נבזלין, בשנות ה-30 לחייה, גרושה ואם לשני ילדים קטנים היא בתו של איש העסקים והמיליארדר ליאוניד נבזלין. ל"ידיעות אחרונות" נודע עוד כי נבזלין הכירה את יולי אדלשטיין בן ה־55 כבר לפני עשר שנים בשל מעורבותם המשותפת בנושא יהדות התפוצות. לדברי חברים קרובים, בשבועות האחרונים הפך הקשר המקצועי לידידותי והם החלו לצאת יחד.

 

יו"ר הכנסת התאלמן לפני כשנה וחצי מאהבת נעוריו, טטיאנה, רעייתו ואם ילדיו ומאז היה שרוי באבל כבד. בראיון ל"ידיעות אחרונות" לאחר מותה של רעייתו סיפר אדלשטיין על הקשר המיוחד ביניהם, עוד מהתקופה שבה היה כלוא בסיביר: "עד השבועות האחרונים היא עוד עבדה מהבית", אמר אז, "היו לנו תוכניות להזדקן ביחד, לפרוש ולצאת לטייל בעולם.

 

כשהמחלה פוררה את הכל, עדיין המשכנו לתכנן. היא הוציאה אותי מהקבר הרוסי. הבטיחו לה שאמות, אבל היא הצילה אותי. עכשיו, כשהיא הייתה צריכה עזרה, לא הצלחתי להציל את חייה".

 

חבר קרוב מספר כי בשבועות האחרונים, מאז החל לצאת אדלשטיין עם נבזלין, חזר ליו"ר הכנסת הברק בעיניים. החברים מספרים כי פער הגילאים אינו מפריע לשניים בשל העובדה שיש להם הרבה תחומי עניין משותפים.

 

"איננו מתייחסים לחייה הפרטיים של גברת נבזלין" מסר דוברה של נבזלין. דוברו של יו"ר הכנסת מסר בתגובה: "איננו מגיבים בכל הקשור לחייו הפרטיים של היו"ר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דניאל דה אלבי
הכירו לפני עשר שנים. נבזלין
צילום: דניאל דה אלבי
מומלצים