שתף קטע נבחר

חשד: תקפו מינית בת 15 בצימר במרכז

חקירת משטרת רמלה העלתה כי שלושה צעירים הכניסו בכוח את הנערה לרכב ונסעו עמה לצימר. לפי החשד, צעיר אחד אנס אותה ואחר ביצע בה מעשים מגונים. הצעיר השלישי עדיין לא אותר. החשודים: "אנחנו לא מכירים אותה"

שוטרי תחנת רמלה עצרו שני צעירים ועורכים מצוד אחר צעיר שלישי בחשד שתקפו מינית נערה בת 15. חקירה ראשונית העלתה כי הצעירים הסיעו את הנערה לצימר באזור המרכז ושם לפי החשד ביצעו בה את זממם.

 

בחקירה עלה עוד כי הנערה מכירה את אחד החשודים. בשלב מסוים קרא הצעיר לשני חבריו שהגיעו עם רכב. השלושה הכניסו בכוח את הצעירה לתוך הרכב ונסעו עמה לצימר באזור המרכז. לטענת הנערה, אחד הצעירים אנס אותה וצעיר אחר ביצע בה מעשים מגונים.

 

הנערה הגישה תלונה במשטרה ביום שישי בבוקר ומסרה תיאור מקיף של שלושת החשודים. בעקבות מידע מודיעיני שהגיע לחוקרי תחנת רמלה, אותרו שניים מהחשודים: תושבי לוד, בן 18 ובן 19. הצעיר השלישי, שזהותו ידועה, עדיין לא אותר.

 

שני החשודים הכחישו בחקירתם את המיוחס להם וטענו להגנתם כי הם כלל לא מכירים את הנערה. למרות הפרטים שמסרו, במשטרה הצליחו לקשור את השניים להיכרות עם הנערה ומעצרם הוארך בבית משפט השלום בראשון לציון.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים