שתף קטע נבחר

אכלת אותה, ועכשיו כולם רואים את זה באינטרנט

בשנים האחרונות המתיחות הפכו לדבר הכי חם ברשת עם גבולות שנפרצים כל פעם מחדש. אז מה הופך מתיחה לויראלית, מי חשב שאיבד כליה וממה אתם צריכים להיזהר?

איך התחיל טרנד המתיחות באינטרנט? ? פרופסור פול קולינס מאוניברסיטת פורטלנד בדק ומצא כי המתיחה הראשונה שתועדה התרחשה בשנת 1884, בשיחת טלפון. במחקר שעשה הוא גילה כי אנשים אנונימיים התקשרו למרכזנית והזמינו מקררים, פמוטים ואפילו ארונות. האנשים שאליהם היו מיועדים המוצרים, מתו שנים רבות לפני כן.

 

 

 עם השנים המתיחות הפכו קיצוניות ומפחידות, אך עם זאת עדיין משעשעות. דוגמא מוכרת לכך: אריק מלדיק וצ'נק סטיבלו הצ'כים הידועים בכינויים ה- VIRAL BROTHERS. אריק רצה למתוח את בת זוגו, דומיניקה, באופן די אכזרי: הוא שם בובת כלב אמיתית למראה בתוך מכונת הכביסה, וסיפר לדומיניקה שהוא בטעות הפעיל את המכונה כשכלבה האהוב בתוכה. דומיניקה הגיבה בפאניקה ובכי, וכשגילתה שזו רק מתיחה - השתוללה מזעם.

יכול לגרום גם להתקף לב (צילם מסך) (צילם מסך)
יכול לגרום גם להתקף לב(צילם מסך)


החלטתם למתוח מישהו? מעולה. תדאגו שזה יהיה בולט, משוגע ובעיקר, מצחיק בטירוף. קיימות כמובן גם דוגמאות רבות לסיפורי מתיחות שיצאו משליטה, לכן חשוב להזהר, כיוון שלא ניתן לדעת איך יגיב הצד הנמתח.

עורכת אחראית: יעל לינזן

עורכי תוכן: רפאלה גויכמן ומתן כהן

עורכת וידאו: מיכל שפיגלגלס

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים