שתף קטע נבחר

ח"כ אורלי לוי על מתווה הגז: לא חותמת גומי

לאחר שסיעתה מנעה את העברת סמכויות הגז לממשלה, אמרה הח"כית מישראל ביתנו לאולפן ynet: "את דעתי אגבש לאחר שאראה את המתווה כולו"

 

 

 

ח"כ אורלי לוי (ישראל ביתנו) אמרה הבוקר (יום ג') בראיון לאולפן ynet כי תגבש את עמדתה בנוגע למתווה הסכם הגז רק לאחר שתקרא אותו. "אני יודעת לעשות שיעורי בית כמו שצריך, ואת דעתי אגבש לאחר שאראה את המתווה כולו", אמרה לוי יום לאחר שסיעתה מנעה מראש הממשלה בנימין נתניהו להעביר את הסמכויות בנושא הגז לממשלה.

 

אתמול אמר יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן בישיבת הסיעה כי הוא תומך במתווה הגז, אך מתנגד לדרך שבה מנסה נתניהו להביא לאישורו. "גם ליברמן לא ראה את המסמך המקורי", אמרה לוי כשנשאלה על כך ששר החוץ לשעבר תומך בהסכם. "יכול מאוד להיות שמה שהוצג בפניו היה האמת לאמיתה ואין דברים נסתרים, אבל יכול מאוד להיות שמי שהציג לו את המתווה מאוד רצה את תמיכתו ולכן לא הציג את הנקודות השנויות במחלוקת".

 

חברת הכנסת הוסיפה ושיבחה את סיעתה, "שעמדה על כך שלא נהפוך להיות הסולם שממנו הממשלה תרד מהעץ ולא להכשיר את אותם ח"כים ושרים שביקשו להימנע מלהגיע להכרעה, ודרשה לחשוף את אותו מתווה".

 

לוי הוסיפה וסכימה: "לא אגבש את דעתי בטרם המסמך יהיה לפניי, ובטרם אשאל את השאלות, ותאמין לי אני יודעת לעשות שיעורי בית כמו שצריך. את דעתי אגבש לאחר שאראה את המתווה כולו".

 

היום בשעה 13:00 בצהריים יציג שר האנרגיה יובל שטייניץ את מתווה הסכם הגז. במסיבת העיתונאים שתתקיים במשרד התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים בירושלים ישתתפו גם יו"ר המועצה הלאומית לכלכלה יוג'ין קנדל, ראש רשות המסים משה אשר, ראש אגף תקציבים אמיר לוי, יו"ר רשות הגז אלכסנדר וורשבסקי ואיתן ששינסקי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עפר מאיר ניצן דרור אבי חי
ח"כ אורלי לוי
צילום: עפר מאיר ניצן דרור אבי חי
מומלצים