שתף קטע נבחר

יקב טפרברג משיק 4 סדרות יין חדשות

יקב טפרברג, שנוסד בשנת 1870, משנה את פניו עם שפה חזותית חדשה וסדרות יין חדשות. המהלך נולד מתוך הרצון לחדש ולרענן את שפת המותג המלווה את היקב למעלה מ-10 שנים, במטרה לעמוד באתגרים של ענף היין התחרותי ולחדד את הבידול של היקב, ההיסטוריה והמוניטין העשירים, כאחד מאבני היסוד של ענף היין הישראלי.

 

ארבע סדרות ין חדשות

 

Vision - סדרת יינות צעירים ורעננים, לבנים ואדומים, מכרמי היקב אשר בשפלת יהודה. עוצמתם של היינות באה לידי ביטוי בצבע, באפיון זני ארומטי, בקלות ובנינוחות שתייתם.

מחיר מומלץ: 35 שקל.

  

סדרת VISION ()
סדרת VISION

Impression: יינות לבנים ואדומים זנית וקלאסית, המיוצרים מכרמים באזורי שפלת יהודה ונחל אילון. יינות הסדרה מורכבים מזני יין מובחרים, שהתבגרו בחביות עץ אלון למשך כ-6 חודשים, עד ליצירת יינות איכותיים ובעלי פוטנציאל השתבחות. יינות סדרה זו נעימים לשתייה גם בשל היותם צעירים. היינות מאופיינים באיזון בין עושר פרי לבין ארומה עדינה של חביות עץ האלון.

מחיר מומלץ: 45 שקל.

 

 

סדרת IMPRESSION ()
סדרת IMPRESSION

 

Essence: יינות זניים מורכבים המתאפיינים בסביבת גידול ובטרואר ייחודי, המביאים לידי לביטוי את התאמת הזן לקרקע ולאקלים הנקודתי של אזור הגידול. בתהליך הקפדני של יצירת היין, הושם דגש רב על הבלטת המאפיינים של כל כרם וכרם ממנו הגיע היין. היינות האדומים מסדרה זו, התבגרו כ-18 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי והם יוסיפו להשתבח בבקבוק עוד שנים.

מחיר מומלץ: 100 שקל.

 

סדרת ESSENCE ()
סדרת ESSENCE

 

Legacy: יינות מובחרים מזנים ומכרמים ייחודיים, שתהליך ייצורם נועד למצות את הפוטנציאל הגלום בטובי הענבים שהגיעו ליקב. תהליך ייצור יינות אלה שונה מתהליכי הייצור של שאר יינות היקב, ולכן מהווה כמעיין יקב בתוך יקב. סדרת יינות זו מיוצרת ממגוון זנים נישתיים, המעניקים ליין עושר ובידול מובהק. היינות בסדרה התבגרו בחביות עץ אלון צרפתי למשך 18 חודשים והשתבחו בבקבוק 12 חודשים נוספים, לפני יציאתם לשוק. פוטנציאל היישון שלהם רב והם יוסיפו וישתבחו במהלך שנים רבות.

מחיר מומלץ: 170 שקל.

סדרת LEGACY ()
סדרת LEGACY

 

רועי הראל, מנהל השיווק של היקב מציין כי היקב השקיע בשנה החולפת כ-15 מיליון שקל בהטמעת טכנולוגיות מתקדמות, בין היתר בבור קליטה חדש לענבי איכות מהמתקדמים בעולם, מכלי תסיסה חדשים, מערכת סינון יין מתקדמת, פרס פנואומטי אינרטי. היקב, השוכן באזור תעשייה צרעה משתרע על שטח של 20 דונמים וחדר החביות ביקב מכיל 1,500 חביות.

 

"אנחנו מסיימים תהליך של שנתיים וחצי, בו זיקקנו את האסטרטגיה החדשה – שיווקית ומיתוגית של היקב, על מנת להעניק לצרכן חוויה ייחודית", אמר הראל. "הסדרות החדשות מבטאות הלכה למעשה את ההיסטוריה ומייצגות את משפחת טפרברג ועברם המפואר. כל זאת לצד חידושים בזנים מרתקים ושינויים באיכות היין".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים