שתף קטע נבחר

אישום: בעלי בר ביצע עבירות מין בעובדות

איש חיי הלילה הירושלמי אלעד ורון מואשם כי ביצע מעשי סדום ומעשים מגונים בשתי עובדות שהעסיק. לפי האישום, חלק מהמעשים בוצעו בתוך הברים עצמם. פרקליטו של ורון: אחת המתלוננות ניסתה לסחוט אותו

 

חשוד במעשי סדום בעובדות שלו. אלעד ורון (צילום: איגור פרברוב) (צילום: איגור פרברוב)
חשוד במעשי סדום בעובדות שלו. אלעד ורון(צילום: איגור פרברוב)

 

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה אתמול (ב') כתב אישום נגד איש חיי הלילה הירושלמי אלעד ורון בגין שורת עבירות של מעשי סדום ומעשים מגונים בשתי עובדות שהעסיק בברים בבעלותו.

 

לפי כתב האישום, חלק מהמעשים התרחשו בתוך הברים עצמם: בר "הצעצוע" שליד מדרחוב בן יהודה ובית הקפה "קפה פריז" מול בית ראש הממשלה בירושלים. ורון הוא דמות מוכרת מאוד בחיי הלילה הירושלמיים, ובעבר אף התמודד למועצת עיריית ירושלים מטעם סיעת הצעירים "התעוררות".

 

 

בר "הצעצוע" בירושלים שבבעלותו של ורון (צילום: ענר גרין) (צילום: ענר גרין)
בר "הצעצוע" בירושלים שבבעלותו של ורון(צילום: ענר גרין)

 

בכתב האישום מתואר כיצד ורון ביקש מאחת העובדות, י', להתלוות אליו למטבח בבר. בשלב זה יצא ורון אל המרפסת הסמוכה למטבח, הפשיל מכנסיו ותחתוניו וקרא לי' להגיע אליו. בהגיעה למרפסת הופתעה לראות י' את הנאשם עירום, וזה הורה לה לגעת באיבר מינו.

 

בשלב זה, כך עולה מכתב האישום, י' שאלה את ורון מה הוא עושה. "השתגעת לגמרי? אתה שיכור", אמרה לו, אולם ורון שב והורה לה לגעת באיבר מינו למרות סירובה תוך שהוא חוסם את דלת היציאה. מתוך רצונה להיחלץ ולעזוב את המקום נגעה י' קלות באיבר מינו של הנאשם ולאחר מכן פתחה את הדלת ועזבה נסערת את המקום.

 

על פי האישום, הגיעה י' לבר כדי לבדוק אפשרות של עבודה במקום והנאשם התלווה אליה למשרד על מנת לפתוח את הדלת. מיד עם כניסתם למשרד הוא נעל את הדלת, התפשט וביצע בה מעשי סדום בכפייה תוך שהוא אומר לה "את כוכבת הפורנו שלי". כעבור כדקה הצליחה י' להדוף את הנאשם מעליה.

 

במקרה נוסף המתואר בכתב האישום מצוין כי חודש לאחר מכן ביקש ורון מי' להתלוות אליו ולשותפיו העסקיים עדי ושרה טלמור לאירוע בקונסוליה הצרפתית, על מנת שתחלק עלונים של הבר במטרה לפרסמו, אולם כשהגיע למקום גילתה כי הזוג טלמור לא יצטרף והיא תיסע עם ורון למקום באופן עצמאי.

 

לאחר האירוע הציע ורון להסיע את י' לביתה ומיד לאחר שנכנסה לרכב ביצע בה מעשי סדום בכפייה. על פי כתב האישום, י' צעקה על הנאשם שיעזוב אותה, אולם לדבריה ורון השיב "את לא הולכת לשום מקום" ונסע במהירות לחניה צדדית.

סנגורו של ורון, עו"ד אריאל עטרי (צילום: אוהד צויגנברג, "ידיעות אחרונות") (צילום: אוהד צויגנברג,
סנגורו של ורון, עו"ד אריאל עטרי(צילום: אוהד צויגנברג, "ידיעות אחרונות")

כתב האישום כולל גם מעשים מגונים שבוצעו בכמה הזדמנויות במהלך כחודש וחצי בעובדת אחרת, א', שעבדה תחת ורון ב"קפה פריז" שמול בית ראש הממשלה. ורון מואשם כי ביצע את המעשים תוך ניצול יחסי מרות, שבחלקם א' לא התנגדה מחשש שתאבד את משרתה בבית הקפה.

 

עורך דינו של ורון, אריאל עטרי, הכחיש בשם מרשו את האישומים נגדו: "הפרקליטות מתנהגת בעניין ורון כמי שמפחדת מהאמת. מהרגע הראשון ביקשנו מהמשטרה לחקור עדים שמצביעים על שקריות הטענות נגד ורון, והפרקליטות סירבה לאסוף ראיות ולחקור עדים כאלה כי הם היו עלולים להפריך את הטענות כלפיו ולחשוף את האמת".

 

לטענת עו"ד עטרי, "מהרגע הראשון ביקשנו שייערך שימוע שבו נשכנע שהטענות שקריות, אך בפרקליטות בחרו לעצום עיניים ולאטום אוזניים וסירבו לשמוע את טענותינו כדי שלא ייאלצו להתעמת מול האמת. נזכיר רק שהמתלוננות חברות טובות, שהתלונה העיקרית הוגשה שנה לאחר שהמתלוננת עזבה את העבודה ולאחר שוורון דחה ניסיון שלה לסחוט ממנו באיומים יותר ממיליון שקלים. יש לזכור גם שהמתלוננת השנייה המשיכה לעבוד אצל ורון שנה אחרי שהתרחשו האירועים לפי הטענה, והמשיכה לעבוד גם אחרי שנחקרה עליהם במשטרה". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איגור פרברוב
אלעד ורון, המואשם במעשי סדום שביצע בעובדות בבתי עסק שבבעלותו
צילום: איגור פרברוב
מומלצים