שתף קטע נבחר

לאן נעלם יוסף השבלול

ספר ילדים חדש מאת הסופר חובב חת מעניק חוויה מיוחדת וערך כפול לקוראיו. סיפור בלשי לילדים, ותרומה לחברה - הכנסות הספר יעברו במלואן ובאופן ישיר ל"פתחון-לב"

ספר ילדים חדש מאת הסופר חובב חת, "לאן נעלם יוסף השבלול" בהוצאת גוונים; מעניק לראשונה חוויה מיוחדת וערך כפול ומשמעותי לקוראיו. מצד אחד, סיפור בלשי מרתק לילדים, ומצד שני תרומה משמעותית לחברה הישראלית. הכנסות הספר יעברו במלואן ובאופן ישיר לארגון הלאומי להוצאה מעוני "פתחון-לב".

 

לאן נעלם יוסף השבלול ()
לאן נעלם יוסף השבלול

 

הספר שנכתב בהשראת בנו של חובב ואוייר בכישרון רב על ידי שחר נבות, מתאר פרשיה בלשית משעשעת בה מנסים שלושה ילדים יצירתיים ושובבים לאתר שבלול שנעלם מאדנית הבית.

 

"יום אחד מאיה הזמינה את יונתן לשחק אצלה בבית

וגם לאכול ארוחה.

הכי אני רוצה שתראה את יוסף השבלול

היא אמרה, אחזה בידו ואותו אל המרפסת משכה."

....

"היכן הוא מתחבא?

יונתן שאל.

היו שם שיחים ועלים ושברי ענפים

אך שבלול לא היה שם בכלל."

...

"מאיה התחילה לבכות, אך יונתן מיד אמר:

מיד תמצא האבדה הסירי חשש, יש לך פה עסק עם יונתן הבלש.

עלי לדבר עם כל דיירי הבניין ללא שהות

עלינו למצוא עדים להעלמות"

 

הספר, יימכר ברשת "סטימצקי", "צומת ספרים", "אקדמון" וחנויות ספרים פרטיות כמו גם באתר ארגון "פתחון-לב", במחיר סמלי של 30₪, מתוך כוונה לאפשר לכל ליד בישראל ליהנות מהספר לצד הקניית ערכי התרומה והנתינה לחברה.

 

חובב חת: "הפעילות של פתחון לב היא מאד חשובה. אבל אני גם יודע שעם כל המאמץ והרצון הטוב הם מצליחים להגיע רק לחלק קטן מהאנשים שצריכים עזרה ואני מקווה שהספר שלי יצליח, ולו רק במעט, לאפשר להם להגיע ליותר אנשים."

 

ניסים ציוני: "מרגשת אותנו מאוד הנתינה הגדולה של חובב אשר פנה אלינו בהצעה לתרום באופן מיוחד את ספרו החדש "לפתחון-לב". מעבר להנאה הגדולה אותה הספר מעניק לקוראיו, הערך המוסף של נתינה והנאה מנתינה הוא משמעותי לא פחות. אני מקווה שהספר יגיע לכל ילד בישראל.

 

אודות חובב חת

נולד בירושלים ב-1967. גדל בשכונת הגבעה הצרפתית. בצבא שרת כאלחוטן בחטיבת שיריון. למד משפטים וכלכלה באוניברסיטה העברית בירושלים וסיים תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב. הוסמך לעריכת דין ב-1996. לאחר מכן עבד ככלכלן בחברת טבע.

בתחילת שנת אלפיים, פגש את אשתו קאי בטיול בתאילנד. הם נישאו בשנת 2007 בטקס תאילנדי בכפר הכלה במחוז סיסקט שבתאילנד. בשנת 2008 עברו לגור בארץ ובאוקטובר 2009 נולד בנם יונתן.

 

 

"לאן נעלם יוסף השבלול" (גוונים, 2015) הינו ספרו השלישי. ספריו הקודמים: היתוש הכתום רוצה שתתחתן - ספר סיפורים קצרים (ידיעות אחרונות, 2006), כדור בלב - מותחן כדורגל (גוונים, 2010).בימים אלו חובב עובד על כתיבתו של רומן חדש, "פעם אחת וזהו".

 

אודות ארגון פתחון לב ארגון "פתחון לב" פועל מזה 15 שנה להוצאת אוכלוסיות מצוקה ממעגל העוני באמצעות הושטת סיוע הומניטרי, חינוך בני נוער והנעת הממשל לקבלת אחריות על תופעת העוני הגובר.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים