שתף קטע נבחר

תלונה: השותף גנב מניות בשווי מאות מיליונים

בעלי חברה העוסקת הטיפול בפסולת נעדר מעבודתו בשל מחלה. לטענתו, כשחזר גילה כי שותפו זייף חתימות והעביר במרמה את כל המניות על שמו. לפי דוחות החברה, שווי נכסיה כ-400 מיליון שקל

בעל חברה שעוסקת בטיפול בפסולת הגיש הבוקר (ד') תלונה במשטרה כנגד שותפו, בטענה כי שניסה להשתלט במרמה על החברה. על פי התלונה, שהוגשה במפלג ההונאה של מחוז תל אביב, השותף זייף חתימות והעביר לבעלותו את השליטה החברה.

 

לכתבות נוספות בערוץ כלכלה

בעקבות פניית ynet: בוטלה הרעת תנאים בישראכרט

מנכ"ל הדואר: אל תתעצבנו, בקרוב נשתפר

עובדי כלבן: לכלבני משרד הביטחון נמאס מתנאי העבודה

 

>>> רוצים להתעדכן בחדשות הכלכלה והצרכנות? הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלנו

 

התלונה הוגשה באמצעות עורכי הדין בועז בן צור, חגי הלוי ווליד כבוב. בתלונה נטען, כי אחד השותפים שהחזיק 10% מהחברה ניצל את העובדה שהשותף הבכיר נעדר בגלל מחלה. לפי החשד, הוא הצליח בדרך של זיוף להעביר את כל שאר המניות על שמו. מהדוחות הכספיים שהוגשו למשטרה עולה, כי שווי נכסי החברה עומד על כ-400 מיליון שקלים.

עורך הדין ווליד כבוב ()
עורך הדין ווליד כבוב

 

על פי התלונה, השותף שלא היה בעסק הרגיש שמשהו לא כשורה בהתנהגות שותפו. הוא הוציא דו"ח של רשם החברות, וגילה להפתעתו כי נושל לגמרי מהשליטה בחברה - וכי שותפו שולט בחברה ב-100%. בעקבות הגילוי, הוא מיהר לפנות לרשם החברות, וביקש להקפיא את הפעילות של החברה.

 

במקביל הגיע למשרדי מפלג ההונאה של מחוז תל אביב, והגיש תלונה על גניבה, מרמה והפרת אמונים. במשטרה אישרו כי תלונה כזאת התקבלה, והיא נמצאת בבדיקה כעת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המחשה: shutterstock
המחשה: shutterstock
עורך הדין ווליד כבוב
מומלצים