שתף קטע נבחר

פרשת האזנות הסתר: אייל גולן העיד שוב

הזמר שהיה נתון להאזנות מסר עדות נוספת בתחנת משטרת ת"א. לפני כן המשטרה חקרה לראשונה מעורבים נוספים בפרשה שנחשפה ב-ynet, והוגדרה כ"ווטרגייט של הבידור הישראלי". אחד מהם נשלח למעצר בית

 


אייל גולן, לאחר צאתו מהחקירה (צילום: יובל חן, "ידיעות אחרונות") (צילום: יובל חן,
אייל גולן, לאחר צאתו מהחקירה(צילום: יובל חן, "ידיעות אחרונות")

התפתחויות בפרשת ההאזנות לאייל גולן : המשטרה חקרה לראשונה כמה מעורבים בפרשת המעקב והאזנות הסתר לזמר שנחשפה השבוע ב-ynet. אחד מהנחקרים נשלח למעצר בית. אמש (יום ד'), מעט לפני חצות, הזמר עצמו שוב מסר עדות בתחנת משטרת תל אביב. 

 

ביום שני בערב הגיש גולן תלונה רשמית למפלג ההונאה של מחוז תל אביב לאחר שנחשף כי אנשיו מצאו מתקן האזנות גם ליד ביתו. בצאתו מתחנת המשטרה אמר גולן: "הסיפור מאוד מאוד רגיש. בקרוב תדעו הכול. יהיה בסדר". את התלונה הגיש הזמר נגד שלושה אנשים: שניים מתחום הבידור והשלישי איש עסקים.

 

נחקר שוב בפרשת האזנות הסתר (צילום: יובל חן) (צילום: יובל חן)
נחקר שוב בפרשת האזנות הסתר(צילום: יובל חן)

 

הגבעה שעליה נמצא מתקן ההאזנות (צילום: אבי מועלם) (צילום: אבי מועלם)
הגבעה שעליה נמצא מתקן ההאזנות(צילום: אבי מועלם)
 

ל-ynet נודע כי לפי מידע שהתקבל במשטרה היה גולן נתון במשך זמן רב תחת מעקב והאזנות שאפשרו את סחיטתו. גורמים במשטרה שנחשפו לחומרים אמרו שלשום כי מדובר במעשים פליליים חמורים. בסביבתו של גולן הגדירו את הפרשה "פרשת ווטרגייט של הבידור הישראלי".

 

מי שאמונים על חשיפת הפרשה היו מנהלו האישי של גולן, בני פרץ, ויועץ התקשורת רני רהב שהיו לצדו בפרשת עבירות המין, שממנה נוקה מכל חשד. פרץ ורהב חשדו כי ישנו על הזמר מעקב ופנו לגורם מקצועי שינסה לאתר מעקב סמוי.

 

חברת חקירות פרטית ששכרו הצליחה לעלות על מכשירי ההאזנה, בין היתר בביתו, בטלפון האישי וברכבו של גולן. בעקבות זאת עלה החשד כי כמה גורמים, ובהם גורמים מסחריים וגורמים בתעשיית הבידור, חברו יחדיו על מנת להזיק לזמר המפורסם. בין היתר צפויה להיבדק האפשרות שטפלו עליו האשמות שווא.

פורסם לראשונה 22/07/2015 20:47

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יובל חן
אייל גולן, אמש
צילום: יובל חן
מומלצים