שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  תוכנית הגיבוי של אולגה לנסקי
  בגלל החשש שתוצאת הקריטריון האולימפי שקבעה ברוסיה לא תאושר בשל היעדר מדידת רוח, האצנית תשתתף ביום ראשון הקרוב באליפות הבלקן, בניגוד לתוכניתה המקורית, ותנסה לשחזר את ההישג

  לאור החשש שתיווצרנה בעיות בהכרת תוצאת הקריטריון האולימפי של אולגה לנסקי ב-200 מ' (23.18 שניות) בשבת האחרונה, לנסקי החליטה להשתתף ביום ראשון הקרוב באליפות הבלקן, בפיטשטי רומניה.

   

  על פי התוכנית המקורית, לנסקי לא הייתה אמורה לצאת לתחרות ברומניה. אלא שגורמים מקצועיים ייעצו ללנסקי ולאמה אירינה, המשמשת כמאמנתה, לצאת לאליפות הבלקן בתקווה שתשחזר את תוצאת הקריטריון.

   

  אולגה לנסקי. תנסה לשחזר את התוצאה ברומניה (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
  אולגה לנסקי. תנסה לשחזר את התוצאה ברומניה(צילום: ראובן שוורץ)

   

  כידוע, ליד התוצאה שקבעה לנסקי באליפות איזור מוסקבה לא מופיע ציון מהירות הרוח. התאחדויות האתלטיקה הבינלאומית והאירופאית פרסמו את תוצאתה של לנסקי בדירוגיהן הרשמיים אך לא ציינו לצדה את מהירות הרוח ובלעדיה לא ניתן יהיה לאשר את התוצאה.

   

  אם לנסקי לא תצליח לשחזר את השגת הקריטריון

  באליפות הבלקן, יימשכו המאמצים להשיג אישורים מההתאחדות הרוסית לתוצאה שקבעה האצנית בשבת האחרונה. איגוד האתלטיקה כבר ביקש מספר פעמים את המידע הרשמי על תוצאות התחרות.

   

  לנסקי אגב תחנוך את ההופעה הישראלית במפעל אליפות הבלקן אליו היא אמורה להתקבל באופן קבוע בסוף השנה הנוכחית. 16 מדינות מתחרות באליפות הבלקן ביניהן יוון, טורקיה וארצות יוגוסלביה לשעבר.

   


   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים