שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  "שמח על מות הפצועה ממצעד התועבה". קליינר שוב נעצר

  בנו של ח"כ לשעבר מיכאל קליינר, שתמיכתו בשליסל הובילה למעצרו, נעצר שוב - לאחר הודעת סמס שהעביר והגיעה לידי ynet. "באבוד רשעים רינה", כתב לאחר מותה של הפצועה שירה בנקי. הוא אישר את הדברים בשיחה עם ynet: "לא מכיר בנציגי הקהילה הלהט"בית כבני אדם"

   

   

  השיחה עם קליינר, לפני מעצרו השני

  השיחה עם קליינר, לפני מעצרו השני

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  בנו של חבר הכנסת לשעבר שתמך בדוקר ישי שליסל נעצר פעם נוספת, לאחר שהמשיך בהסתה, הפעם במסרון: הבוקר (יום ב') נעצר שוב גלעד קליינגר, תושב קריית מלאכי, שהפיץ ביום שישי פוסט בפייסבוק ובו כתב דברי הסתה נגד הקהילה הגאה ודברי תמיכה בשליסל, שחשוד ברצח שירה בנקי במצעד הגאווה, ובדקירת צעירים נוספים. "באבוד רשעים רינה", כתב קליינר במסרון שהעביר בעקבות מות הנערה בת ה-16, ושהועבר בהמשך בוואטסאפ. ynet העביר את הוואטסאפ למשטרה, והיום כאמור קליינר נעצר.

   

  בסוף השבוע האחרון נעצר קליינר על ידי שוטרי תחנת קריית מלאכי עצרו את החשוד. החקירה הועברה ליחידה המרכזית של משטרת מרחב לכיש ובהמשך הובא קליינר להארכת מעצרו בבית משפט השלום באשקלון. בהמשך הוא שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים.

   

  קליינר תומך ברוצח ()
  קליינר תומך ברוצח
   

  ירושלים: גרפיטי תמיכה בשליסל ()
  ירושלים: גרפיטי תמיכה בשליסל

  הבוקר עצרו בלשי היחידה המרכזית של משטרת מרחב לכיש שוב בקריית מלאכי את קליינר, בנו של ח"כ לשעבר מיכאל קליינר. הוא נעצר בגין הפרת תנאי השחרור כפי שנקבעו על ידי בית המשפט. על פי החשד, בזמן שהוא במעצר בית ובתנאים מגבילים, הוציא קליינר הודעה בתפוצה של למעלה מ-100 אנשים, ובה הביע שמחה על מות שירה בנקי שנדקרה במצעד הגאווה. הוא נחקר במשרדי ימ"ר לכיש והמשטרה צפויה לבקש להאריך את מעצרו בבית משפט השלום באשקלון.

   

  "קיבלתי בשמחה רבה את הידיעה על מותה של אחת הפצועות מהדקירה במצעד התועבה", כתב קליינר בהודעה שהגיעה לוואטסאפ. "בין השאר כי פשוט כאב לי נורא הלב על ישי שליסל, שממילא היה הולך עכשיו לכלא לשנים רבות, ושיגע אותי לחשוב שפעמיים הוא דקר ונענש בחומרה רבה, ופעמיים הוא לא הצליח להרוג אפילו אחד או אחד מאותם חולי נפש".

   

  בשיחה עם אולפן ynet אשר קליינר את הדברים: "השופטת הרחיקה אותי מהפייסבוק. סגרו לי את הכרטיס עד יום ראשון. בכל מקרה אני אחזור לפייסבוק, אבל עד יום ראשון הבא, יש לי תנאים מגבילים. מי שפרסם את זה בשמי שלח את זה לעיתונאים ועשו מזה חגיגה".

   

  - השופטת אוסרת עליך לרשום את זה בפייסבוק, אז למה...  

  "היא לא אסרה עליי, היא לא אסרה עליי לכתוב ולשלוח סמסים לחברים, נכון?"

   

  - אז שלחת לכל חבריך בטלפון?

  "כן, בדיוק. תגיד לי, אתה כתב של ynet או שאתה נציג של הקהילה? אתה, תשמע, עם כל הכבוד, תסלח לי שאני אומר אבל אתה נשמע לי יותר נציג של הקהילה ואני לא מדבר עם נציגים של הקהילה הלהט"בית, אני לא מכיר בהם כבני אדם".

   

  עו"ד איתמר בן גביר, המייצג את קליינר, אמר בתגובה: "אין ספק שהדברים שמרשי כותב הם מקוממים ומרגיזים לעתים גם אותי, אך המשטרה נופלת ברשת שלו שוב ושוב - ולמעשה עוזרת לו בפרסום הדברים. מכל מקום, השאלה היא אך ורק משפטית, וכאשר הפרקליטות סוגרת תיקים של אנשי שמאל שהסיתו לרצח מרזל או קראו לסרס מתנחלים, נדמה לי שגם הם מבינים שמשפטית הוא לא עבר על החוק ובכל מקרה אין עילה למעצרו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים