שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  רבקה זהר ולירון לב: "גלגלצ מתעלמים מיוצרים ותיקים"

  במכתב ששלחה לנשיא המדינה ראובן ריבלין, טענה הזמרת הוותיקה רבקה זהר כי אמנים במעמדה זוכים להתעלמות תחנת הרדיו גלגלצ, אשר אינה משמיעה את שיריהם החדשים. הנשיא השיב: "היום יכולים אנשים למצוא את ההעדפות שלהם בדרכים טכנולוגיות"

   

  הזמרת רבקה זהר פנתה במכתב לנשיא המדינה רובי ריבלין בטענה כי בגלגלצ לא משמיעים שירים חדשים של אמנים ותיקים. הנשיא ריבלין מיהר להשיב לה: "מכתבך ניחם אותי ומילא את ליבי תקווה. אני לומד שבעידן הנוכחי אין ערוץ אחד שמכתיב מה טוב ומה רע".

   

  הבוקר (ה') הגיעה זהר בליווי שותפה המוזיקלי לירון לב לאולפן ynet ושטחה את טענותיה בעניין. "אני לא מבקשת על נפשי בעניין הזה, אבל לאמן יש תפקיד למסור דבר שהוא בעל ערך עליון, ולתת אותו לקהל. אפשר להתרפק על השירים הישנים, אבל למה לא להתרפק גם על הקאברים והשירים החדשים שעשינו? אם תשובת גלגלצ תהיה 'יש לנו אמות מידה לפיהן אנחנו בוחרים', הייתי אומרת מבלי לחטוא בגאווה - שאנחנו מעל המידות האלה. אלה שירים שהיו צריכים להשמיע אפילו מבלי לשמוע אותם קודם".

   

  "לא הייתי אומר שישנה התעלמות", הוסיף לירון לב. "בעיקר יש פער בין מה שקורה בשטח, לבין מה שקורה ברדיו. אנחנו ממלאים אולמות וזה לא בא לידי ביטוי בהשמעות. וזה לא רק ספציפית לנו - גלגלצ לא משמיעים הרבה מאוד ממה שקורה במוזיקה בארץ. אולי צריך לשוב על שיטה אחרת מהפלייליסט שתאפשר לשירים אחרים להיות מושמעים - ולא להתעלם מהם".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אבי חי ואלי סגל
  רבקה זהר
  צילום: אבי חי ואלי סגל
  לאתר ההטבות
  מומלצים