שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  מנהל הלהקה הואשם שתקף מינית 13 ילדים. צפו בעימות: "תוריד את הכיפה, תתבייש"

  מנהל להקת הזמר "פרחי באר שבע", משה זאדה (30), מואשם במעשי סדום ומעשים מגונים ב-13 נערים וילדים. בבית המשפט צעקו לעברו הורי הקורבנות: "הרסת לנו את החיים". סנגורו: "סיפור עצוב, הוא חווה חיים קשים"

  עימות נוסף בין מנהל להקת הנוער הנאשם בעבירות מין לבין הורי הקורבנות: פרקליטות מחוז דרום הגישה היום (ה') לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד מנהל להקת הזמר "פרחי באר שבע", משה זאדה (30), בגין ביצוע מספר רב של עבירות מין ב-13 ילדים ונערים. זאדה מואשם בין היתר בביצוע מעשה סדום, גרם מעשה סדום, מעשים מגונים תוך ניצול יחסי מרות, סחיטה באיומים, מעשים מגונים במרמה, ניסיון למעשה סדום, הטרדה מינית ושיבוש הליכי משפט ועוד.

   

  בבית המשפט הסתיר זאדה את פניו וסירב לענות על שאלות. בטרם החל הדיון התפרצו עליו הורי הילדים ואחד מהם צעק לעברו: "הרסת לנו את החיים. אני ארדוף אותך. תוריד את הכיפה. תתבייש לך". אם אחת אמרה לו: "אמרת לי שתשמור לי על הילד. סמכתי עליך. נסעתי לחו"ל ותפסת לי אותו". עימות דומה התרחש גם אחרי חשיפת האירוע במהלך הארכת המעצר.

   

  בכתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד רחל אלמקייס, נטען שבמשך כשלוש שנים ניהל זאדה את להקת הזמר שבה היו חברים ילדים ונערים בגיל 9 עד 14. את העבירות הוא ביצע בחברים בלהקה, בקטינים שעבדו אצלו ובקטינים נוספים, בביתו ובמקומות אחרים.

   

  זאדה נהג לשוחח עמם בטלפון, התכתב עמם בוואטסאפ, שלח להם תמונות של איבר מינו וסרטונים שבהם הוא נראה מאונן. נטען שהוא גרם להם לצלם את איברי המין שלהם או להסריט את עצמם מבצעים בגופם מעשים מיניים, ולשלוח אליו את התמונות והסרטונים.

   

  אם אחד הקורבנות של זאדה    (צילום: רועי עידן)

  אם אחד הקורבנות של זאדה    (צילום: רועי עידן)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  זאדה בבית המשפט (צילום: הרצל יוסף) (צילום: הרצל יוסף)
  זאדה בבית המשפט(צילום: הרצל יוסף)

   

  העימות אחרי המעצר: ההורים מול זאדה    (באדיבות ערוץ 10)

  העימות אחרי המעצר: ההורים מול זאדה    (באדיבות ערוץ 10)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  בבקשת המעצר עד תום ההליכים ציינה התובעת: "הנאשם ניצל את מעמדו כאחראי על להקה של קטינים, את האמון שרחשו לו הקטינים והוריהם, ואת יחסי הקרבה שנוצרו בינו לבין הקטינים, על מנת לממש את דחפיו המיניים הבלתי נלאים. התנהגותו מעידה על בעיה בשליטה בדחפים מיניים ועל חוסר גבולות, ואלה מלמדים על מסוכנותו. חלק מהעבירות בוצעו בתחכום רב" .

   

  במהלך החקירה במשטרה אמר זאדה: "עשיתי טעות. אני מצטער. אני לא מבין איך עשיתי את זה".

   

  במקרה אחד הוא טען שאחד הקטינים הוא זה שיזם את הקשר המיני ביניהם. כאשר נודע לו שמעשיו נחשפו הוא ניסה לשכנע את קורבנותיו לא למסור עדות במשטרה, הפעיל עליהם לחץ פסיכולוגי ואף איים להתאבד אם יעשו כן.

   

  עו"ד תומר אורינוב, המייצג את זאדה מטעם הסנגוריה הציבורית, מסר בתגובה: "מדובר בסיפור עצוב ומורכב. מרשי חווה נסיבות חיים מאוד קשות. הדברים יתבררו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים