שתף קטע נבחר

דרושים בהיי-טק: סקירת משרות חדשות

דוברים את השפה הקלינגונית מהסדרה המיתולוגית סטאר טרק? אולי תצליחו לפצח קוד שנכתב בשפה זו ולהתקבל לעבודה בחברת ZOOZ. עוד בסקירה: משרות למפתחים ולאנליסטים בחברת wefi, וכ-25 עובדים למפעל רב סל המייצר תיקים הניתנים למיחזור

פלטפורמת התשלומים לכרטיסי האשראי ZOOZ תגייס כ-100 עובדים עד סוף השנה הקרובה למגוון תפקידי פיתוח. לשם כך החליטו לצאת בקמפיין גיוס יוצא דופן, במסגרתו מאתגרים את המועמדים לפצח קוד, שנכתב בקליגונית - השפה שפותחה עבור סדרת הטלוויזיה המיתולוגית סטאר טרק. 

 

"אנחנו מחפשים עובדים בעלי פרופיל יוצא דופן, 'גיקים' מוצהרים, שיכולים להתאים לאווירה ולהתנהלות החדשנית שאנו מתווים", מסבירה אבי סולומון מנהלת השיווק של החברה ויזמית הקמפיין, "אנשי הפיתוח חושבים ועוסקים בפיצוח וכתיבת קודים, והקמפיין נועד לאתגר אותם לפצח את הקוד בשפת הקלינגון. חשבנו על קמפיין קצת שונה, מכיוון שביקשנו לגייס אנשי פיתוח עם ראש אחר, בשוק תחרותי מאוד של מגייסים הצדים אחר העובדים הטובים ביותר".

 

הקמפיין, שיארך שבועיים, כלל חלוקת כרטיסי טיסה לספינת חלל בתל אביב, הרצליה ורעננה, הכתובים בשפה הקלינגונית. רוצים לנסות את מזלכם? נסו לפענח:

 


 

כל התפקידים הפתוחים בחברה דורשים תואר ראשון במדעי המחשב ממוסד מוכר, ניסיון רלוונטי של שנתיים-שלוש ויכולת עבודה עצמאית בסביבה דינמית ומשתנה. בין התפקידים הדרושים:

 

מהנדס מכירות - ייעוץ טכני במכירות ללקוחות פוטנציאליים. דרישות: תואר אקדמי במדעי מחשב או שווה ערך, מיומנויות תקשורת מעולות, מיומנויות מצגת מצוינת בכתב ובעל פה, כישורים ארגוניים ובין-אישיים, ידע טכני ונכונות לצאת לחו"ל.

 

מהנדס QA - כתיבת תכניות בדיקה, הפעלה ידנית, בדיקות אוטומטיות ושיפור איכויות הפלטפורמה ומוצרי התשלומים. דרישות: שנתיים ניסיון לפחות בתפקיד, ניסיון מוכח בשרתי בדיקות, ניסיון מסדי נתונים וניסיון בכתיבה SQL -mandatory המורכב. יתרון לבעלי ידע בתעשיית Fintech ולבעלי ניסיון בעבודה עם מתודולוגיות Scrum.

 

J2EE developer - הרחבת יכולות הפלטפורמה ופיתוח פתרונות תשלום מבוססי SaaS לתעשיית התשלומים הגלובליים, באמצעות טכנולוגיות J2EEו-MySQL. דרישות: 3 שנות ניסיון ומעלה בתכנות J2EE - EJB & JPA, ניסיון בפיתוח שרתים עם הבנה מעמיקה של שרתי אפליקציות, ניסיון בעבודה עם פתרונות עיצוב המשתמשים ב-DB בקנ"מ גדול, יכולת לעצב ולהוביל פרויקטים, יכולת למידה ועבודה עצמאיים, יתרון לבעלי ידע באופטימיזציה ובלינוקס.

 

מהנדס אוטומציה JAVA - אחריות כוללת על השרתים וצד שלישי בתהליך האינטגרציה, תכנון, עיצוב, הטמעה ויישום של תזרימי מבחן. דרישות: שנתיים ניסיון כמהנדס פתרונות אוטומציה של JAVA, יכולות מעולות בניתוח ופתרון בעיות, ניסיון קודם במתודולוגיות של טכנולוגיות פיתוח מתקדמות, הבנה מצוינת של תהליך הפיתוח, הבנה גבוהה של טכנולוגיות רשת, אנגלית מעולה.

 

להגשת קורות חיים לחצו כאן .

 

 

משרות למפתחים ולאנליסטים

חברת wefi, המתמחה באיסוף וניתוח מידע אודות שימוש בסמארטפונים, מגייסת עובדים למשרדיה בשיכון דן בתל אביב, בהם אנשי פיתוח PHP, מפתחי מובייל, אנליסטים, מומחי ביג דאטה ואנשי בדיקות. המשרות הפתוחות בחברה:

 

Senior Data Analyst - דרישות: ניסיון בעולם האפליקציות וניתוחי התנהגות משתמשים.

 

Mobile Developers - דרישות: שנתיים-שלוש שנות ניסיון, ראש פתוח, חשיבה לוגית,  אוהבים לשחק באקס בוקס.

 

QA - לעבודה בצוות. דרישות: ניסיון בבדיקות מורכבות, end to end במערכת Client -server.

 

Big Data DBA - דרישות: 3 שנות ניסיון ומעלה, ידע ב-MySQL.

Full Stack Developer - דרישות: ניסיון עשיר ב-PHP.

 

החברה, שמחזיקה גם במשרדים בארה"ב, מונה כיום כ-50 עובדים, זאת לאחר שגייסה 16 עובדים מתחילת השנה. "בתהליך הגיוס אנו מקפידים לבחון לא רק את ההתאמה המקצועית של המועמדים אלא גם את ההתאמה האישית", אומרת רותם אלון-ירושלים, מנהלת הגיוס. חשוב לנו לשמר את אוירת הצוות המיוחדת שבנינו כאן". לשליחת קו"ח: rotem@wefi.com

 

אנשי מכירות

לחברת eLoan, פלטפורמת FinTech חדשנית, דרושים כארבעה אנשי מכירות, לעבודה במשרה מלאה במחלקת המכירות ושירות הלקוחות. דרישות: תואר ראשון, ידע טכנולוגי ופיננסי, ניסיון מוכח במכירות, יכולות מולטי-טאסקטינג יוצאות מן הכלל, קליטה מהירה, כושר ביטוי ברמה גבוהה, תודעת שירות גבוהה, יתרון לבעלי תואר ראשון במנהל עסקים או בהתמחות במימון. לשליחת קו"ח: nurit@eloan.co.il.  

 

עוד משרות בהיי-טק

בסיוע אתר הדרושים AllJobs ליקטנו מספר משרות נוספות הממתינות לאיוש בענף ההיי-טק (המשרות מנוסחות בלשון זכר אך מיועדות לשני המינים): 

 

מהנדס אפליקציה FAE - דרוש לעבודה במשרה מלאה לחברת נציגויות בתחום תוכנות CAD/EDA דרוש/ה לעבודה במשרה מלאה. דרישות: תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה, ידע וניסיון ב-FPGA/ASIC ובשימוש בשפות VHDL/Verilog, היסיון בקידוד C/C++ למערכות זמן אמת RT Embedded, אוריינטציה שירותית גבוהה, יכולת למידה עצמאית, אנגלית ברמה גבוהה. יתרון לבעלי רקע בתיב"מ או כלי סימולציה, במערכות הפעלה (RT (VxWorks / Integrity, ובווריפיקציה בשפת SystemVerilogבמתודולוגיית UVM. למידע נוסף: http://bit.ly/1f5oHGH.

 

מפתח תוכנה Real Time EMBEDDED - לעבודה באור יהודה. דרישות: 3 שנות ניסיון ומעלה, ניסיון עם מיקרו בקרים ARM או PIC. למידע נוסף: http://bit.ly/1DKhqrv.

 

מפתח מובייל IOS - לעבודה במשרה מלאה, בחברה הממוקמת בישוב טל אל בצפון. דרישות: ניסיון בפיתוח אפליקציות, בהגשת אפליקציה לחנויות אפליקציות של Apple וב- Objective-C או Swift, אנגלית ברמה גבוהה, עבודה בצוות, יצירתיות ויכולת פתרון בעיות, עמידה ביעדים, ניהול צוות ויחסי אנוש טובים. יתרון לבעלי/ות ידע וניסיון בעבודה מול מכשירי BLE או Beacon, בעבודה עם ספריות CoreLocation, Realm, Json, Swifty, ניסיון פיתוח בשפות ווב הבאות: PHP, Javascript, JQuery, בעבודה עם מערכות לניהול גירסאות SVN ובעבודה עם Github. למידע נוסף: http://bit.ly/1MhX8qB.

 

מפתח/ת מובייל IOS עם ניסיון ב-Java - דרוש לסטארטאפ, לתפקיד כולל פיתוח API לאפליקציות אייפון ואנדרואיד, תחזוקה וטיוב מידע של הנתונים המאוחסנים בשרת, ניהול שרתים מבוזרים / NOSQL, פיתוח אלגוריתמים ועבודה עם טבלאות מרובות נתונים. דרישות: ניסיון של שנה ומעלה בפיתוח צד שרת ב-Java, יכולת להוביל תהליכים, ראש גדול, סקרנות ויכולת למידה עצמית, יתרון לבעלי ניסיון בהקמת שרתים בסביבת אמזון (AWS). למידע נוסף: http://bit.ly/1TkPamp

 

מפעילי מכונות ואנשי שיווק

חברת רב סל, המייצרת ומשווקת תיקי על בד שניתנים למיחזור, מתרחבת וקולטת כ-25 עובדים למגוון תפקידים במפעל באזור התעשייה אלון תבור. בין המשרות הפתוחות בחברה:

 

12 מפעילי מכונות בקו הייצור בתחום הטקסטיל, מלגזנ/ית, מחסנאי/ת ובקרי/ות איכות - לעבודה במשמרות, הכוללת הסעות מאורגנות וארוחות על חשבון המפעל. בקרי איכות נדרשים להחזיק בתעודת הסמכה.

 

תיק של רב סל ()
תיק של רב סל

גרפיקאי/ת ומעצב/ת מוצר - עם תואר בתחום וניסיון בתעשייה.

 

אנשי שיווק - 3 אנשי שיווק לישראל עם ניסיון מוכח במכירות לרשתות קמעונאים. בנוסף דרוש/ה איש/אשת שיווק בינלאומי עם תואר אקדמי ושליטה בשפות זרות. העבודה כוללת רכב צמוד.


בסך הכל, בכוונת החברה לגייס עד סוף השנה כ-30 עובדים. לאחרונה היא העתיקה את מפעלה לאלון תבור והרחיבה את קווי הייצור. בחברה מציינים כי מהלכים אלו מתבצעים על רקע גידול בהזמנות בחו"ל וצפי לעלייה בהיקף ההזמנות מרשתות קמעונאיות ומסחר, על רקע הצהרתו של השר להגנת הסביבה אבי גבאי בדבר קידום חוק שקיות הפלסטיק. לשליחת קו"ח: aviramf@aviramf.com. למידע נוסף היכנסו לאתר החברה, או בטלפון: 04-6405160. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים