שתף קטע נבחר

ראש מועצת עוספיא נחקר בחשד להטרדה מינית

עובדת ותיקה במועצה טענה כי וג'יה כיוף הטריד אותה במשך שני עשורים ואף נהג כלפיה באלימות. כיוף, שנשלח למעצר בית, טוען כי מדובר בעלילה פוליטית: "היא תמיד מתלוננת, אז על דבר כזה חמור לא?"

הותר לפרסום: ראש מועצת עוספיא וג'יה כיוף הוא הבכיר שנחקר שלשום בחשד להטרדה מינית ואלימות. המתלוננת, שעובדת במועצה תקופה ארוכה, טוענת כי כיוף מטריד אותה במשך שנים רבות, כולל בימים אלה. ראש המועצה, שנחקר בלהב 433, מכחיש את המיוחס לו וטוען כי מדובר בעלילה שרקמו יריביו הפוליטיים. הוא נשלח למעצר בית.

 

כיוף. טוען לעלילה (צילום: מוחמד שינאווי) (צילום: מוחמד שינאווי)
כיוף. טוען לעלילה(צילום: מוחמד שינאווי)

 

ביום שני נחקר כיוף במשך שמונה שעות במשטרת חיפה לאחר שהעובדת התלוננה וטענה כי החל להטריד אותה בשנת 1998. לדבריה, ההטרדות היו מיניות וחלקן אף לוו באלימות. כיוף הכחיש את המיוחס לו ואף הציג מסמכים שמראים כי מדובר בעובדת שהיא מתלוננת סדרתית, ותהה בפני החוקרים איך "דווקא על מעשה כל כך חמור היא לא התלוננה?".

 

בתום חקירתו נשלח ראש המועצה למעצר בית, שיסתיים מחר. כמו כן, נאסר עליו להיכנס במשך 15 ימים לבניין המועצה. כיוף, שמיוצג על ידי עורכי הדין תמי אולמן ושאדי סרוג'י, פרסם לפני חשיפת שמו הודעה ובה טען כי מדובר בעלילה. "מן הראוי לציין כי חפותי איננה מוטלת בספק ועל כן אינני עצור. אני סומך על המשטרה שתעשה את עבודתה נאמנה על מנת להוציא את האמת לאור", טען ראש המועצה. "אני רוצה להדגיש שמדובר בעלילה שנוצלה בעיתוי פוליטי רגיש על רקע נקמנות פוליטית ותו לא". 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוחמד שינאווי
כיוף. הציג מסמכים
צילום: מוחמד שינאווי
מומלצים