שתף קטע נבחר

רווח ענק לקניוני מליסרון: 87 מיליון שקל ברבעון

קבוצת מליסרון מפעילה קניונים רבים ברחבי הארץ. בסיכום ששת החודשים הראשונים של 2015 רשמה החברה הכנסות של כ- 626 מיליון שקל

קבוצת מליסרון, המפעילה קניונים רבים ברחבי הארץ, רושמת רווח גדול ברבעון השני של 2015. היום פרסמה מליסרון את הדו"ח הכספי לרבעון השני ולמחצית הראשונה של שנת 2015.

 

על פי הדו"ח, הכנסות קבוצת מליסרון ברבעון השני הסתכמו בכ-312 מיליון שקל, בהשוואה לכ-313 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. הקיטון בהכנסות נובע ממכירת קניון הדר וקניון נהריה אשר הניבו הכנסות של כ-16 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. בנטרול מימוש הקניונים האמורים, הציגה הקבוצה עלייה בשיעור של כ-4.7% בהכנסותיה.

אבי לוי, מנכ"ל מליסרון. רווח ענק (צילום: סיון פרג') (צילום: סיון פרג')
אבי לוי, מנכ"ל מליסרון. רווח ענק(צילום: סיון פרג')

 

הרווח הנקי של מליסרון ברבעון השני של 2015 הסתכם בכ-87 מיליון שקל, בהשוואה לכ-141 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. הירידה ברווח נובעת מכך שברבעון המקביל אשתקד כללה החברה בתוצאותיה הכספיות הכנסה גבוהה יותר בסך של כ-101.6 מיליון שקל מעליית ערך נדל"ן להשקעה, לעומת הכנסה בסך של כ-43.5 מיליון שקל בסעיף זה ברבעון המדווח השנה. כמו כן, רשמה החברה ברבעון השני גידול בהוצאות המימון כתוצאה מעליית מדד המחירים לצרכן במהלך הרבעון.

 

ליאורה עופר, יו"ר מליסרון: "אנו עדים להמשך השיפור בפדיונות השוכרים אשר גדלו במהלך התקופה הנוכחית בשיעור של 5.47% לעומת התקופה המקבילה אשתקד וזאת בין השאר ממאמצי פעולות הניהול והשיווק בקניונים וההשקעות הרבות בנראות שלהם".

 

אבי לוי, מנכ"ל מליסרון: "קבוצת מליסרון ממשיכה להציג ברבעון השני עליה בשל הפעילות השוטפת בקניונים וכתוצאה משיפור המבנה המימוני של הקבוצה. אנו ממשיכים לרדת בשיעור המינוף תוך שימוש יעיל בהחלפת חוב. ברבעון הנוכחי החלה חברתנו בעבודות להקמת פרויקט 'פארק עופר פתח תקווה ב', פרויקט שיכלול 4 מבני משרדים לתעשיית ההיי-טק בשטח כולל של כ-50,000 מ"ר. בשלב ראשון יוקמו שני מבנים, כאשר לגבי מרבית השטח בבניין הראשון נחתם חוזה ארוך טווח. סה"כ יושקעו בפרויקט כ-430 מ' ש"ח על פני כ- 6 שנים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים