שתף קטע נבחר

קיריוס התנצל: "זה היה בלהט הרגע"

הטניסאי האוסטרלי ביקש סליחה מוואוורינקה לאחר שהטיח בפניו כי קוקינאקיס שכב עם חברתו: "אני לוקח אחריות על המעשים שלי ומתחרט על מה שקרה"

עולם הטניס ממשיך לעסוק בטראש טוק הלא שכיח בין ניק קיריוס לסטניסלס ואוורינקה במהלך הסיבוב השני של טורניר מונטריאול. הבוקר (ב') התפרסם כי קיריוס אמר ליריבו כי טניסאי אוסטרלי אחר, תנאסי קוקינאקיס, שכב עם החברה שלו, ואחרי הסערה הגדולה שנוצרה בעקבות התקרית, הערב כבר הגיעה ההתנצלות.

 

"אני רוצה לנצל את ההזדמנות הזו כדי להתנצל על הדברים שאמרתי במשחק מול סטניסלס ואוורינקה", כתב קיריוס ברשתות החברתיות, "ההתבטאויות שלי היו בלהט הרגע והן בלתי מקובלות מכל הבחינות. מעבר להתנצלות בפני ואוורינקה, אני רוצה להתנצל גם באופן פומבי. אני לוקח אחריות על המעשים שלי ומתחרט על מה שקרה".

 

ככל הנראה קיריוס התכוון לשחקנית הטניס הקרואטית, דונה וקיץ', שיצאה עם ואוורינקה מאז שהאחרון התגרש מאשתו. וקיץ' שיתפה פעולה עם קוקינאקיס בטורניר הזוגות המעורבים באליפות אוסטרליה בשנה שעברה.

אגב, ה-ATP לא התעלם מקריאתו של ואוורינקה להעניש את קיריוס, והערב כבר הטיל על האוסטרלי קנס של עשרת אלפים דולר בשל עבירה של "הערה מעליבה". על פי ראשי ההתאחדות העולמית, ייתכן שיוטלו על האוסטרלי עונשים נוספים.

 

ואוורינקה עצמו היה המום מהטראש-טוק הבוטה של יריבו וכתב לאחר מכן בטוויטר: "אני כל כך מאוכזב לראות יריב וקולגה שמתנהג בצורה כל כך לא מכובדת באופן שלא הייתי יכול אפילו לדמיין. לא הייתי אומר דבר כזה לאויב הנורא ביותר שלי. אין מקום להתנהגות כזו, לא במגרש ולא מחוצה לו. אני מקווה שהתאחדות הטניס לא תעבור לסדר היום ותשמור על היושרה של הענף שכל כך התאמצנו לטפח".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים