שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "יש לי סיבה להתעורר בבוקר"
  כולנו זקוקים לאוזן קשבת, למישהו שיתמוך בנו ויתחשב בנו, ומה טוב יותר ממקום עבודה שעושה בדיוק את זה? מיכל גולדפדר מצאה בצ'יימס ישראל מקום עבודה שחרט על דגלו את התמיכה הנפשית. ביריד העמותות שייערך בספטמבר, תוכלו לרכוש מהמתנות שנארזות במקום העבודה של מיכל

  בשיתוף בנק הפועלים

   

  "יש לי סיבה להתעורר ליום חדש, בכל יום - כדי לצאת לעבודה", אומרת מיכל גולדפדר שעובדת בצ'יימס ישראל, עמותה המקדמת אנשים עם צרכים מיוחדים. אחד הדברים החשובים למיכל היא התמיכה וההקשבה, והיא מספרת שבצ'יימס יש לה אוזן קשבת לכל בעיה ושאלה. "מאד מתחשבים כאן בעובדים, איפה עוד אני יכולה לומר שאני לא מגיעה לעבודה כמה ימים משום שאני מרגישה לא טוב או מבקשת לעבוד ארבעה ימים בשבוע ויאשרו לי?", והיא מוסיפה: "יש כאן הבנה והקשבה, יש לכולנו זמן להירפא כאן ולכל אחד יש את הקצב שלו ואף אחד לא אומר כלום אם אתה עובד לאט יותר - זה הזמן שלנו ומשלבים את היכולות של כולם".

   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  צ'יימס ישראל הוא ארגון ללא מטרות רווח, הפועל למען שיפור איכות חייהם של אנשים עם צרכים מיוחדים, באמצעות פיתוח ומתן מגוון שירותים מקצועיים ועדכניים באיכות גבוהה. העמותה קיימת משנת 1991 ומפעילה כיום כ-20 מסגרות ותוכניות למעל מ-1,200 אנשים ובני משפחותיהם. העמותה פועלת למען אנשים עם מגוון צרכים מיוחדים, כגון מוגבלות שכלית התפתחותית, נכויות פיזיות, נפגעי נפש, אוטיזם, נכויות

  התפתחותיות ועוד; מגיל חצי שנה ועד זקנה; ללא הבדל גזע, לאום או דת, בתמיכה ופיקוח של משרדי הרווחה, הבריאות והחינוך ובשיתוף פעולה עם רשויות מקומיות, ביטוח לאומי, קרן שלם, קרנות ותורמים, הורים ומשפחות. העמותה הינה בעלת "תו מידות" וחברה ב"עיגול לטובה".

   

  בין מסגרות ושירותי העמותה ניתן למצוא: מעונות יום שיקומיים לפעוטות; גנים וכיתות לחינוך מיוחד; מרכזי יום ארוך בבתי-ספר וגנים; מרכזי רש"ת - רצף שירותי תעסוקה; שילוב בוגרים בתעסוקה בשוק החופשי; מרכזים טיפוליים לבוגרים; מועדוני פנאי וליווי בוגרים במגורים עצמאיים בקהילה.

   

  ה"אני" מאמין של העמותה לשילוב אנשים עם מוגבלויות בחברה - עמותת צ'יימס ישראל מאמינה שלאדם עם צרכים מיוחדים, כמו לכל אדם, הזכות והיכולת לחיות חיים של כבוד ועצמאות, תוך מיצוי הפוטנציאל האישי הטמון בו. חזון העמותה הוא להוביל בפיתוח תכניות עבור אנשים עם צרכים מיוחדים, תוך מתן שירות מותאם לפרט ברמה הגבוהה ביותר, באמות מידה אחידות ובשיטות עבודה מתקדמות, ולסייע לכמה שיותר אנשים עם צרכים מיוחדים לממש את הפוטנציאל שלהם ולהיות שותפים פעילים בקהילה.

   

  חירות פיננסית היא מרכיב מרכזי בהתנהלות ובעצמאות של כל אדם ואדם, על כן פיתחה ומפעילה עמותת צ'יימס ישראל תוכנית ייחודית - "חינוך פיננסי לאנשים עם צרכים מיוחדים" למבוגרים עם צרכים מיוחדים אין את הידע והכישורים הדרושים לצריכת השירותים בקהילה ועל כן הם לא מצליחים להתנהל כלכלית בצורה אפקטיבית. לכן, יש צורך אמיתי לאפשר להם לרכוש כלים להתנהלות פיננסית נכונה, להעצים אותם בעזרת ידע, בחירה ותמיכה שתוביל אותם לעצמאות כלכלית ותצמצם את הסיכוי שיגיעו למצב של מצוקה כלכלית.

   

  התוכנית מספקת למבוגרים עם צרכים מיוחדים כלים להתנהלות כלכלית וצריכת שירותים ומלמדת אותם כיצד לתקצב, לנהל את המשאבים הכספיים שלהם ולתכנן מראש. בנוסף, במהלך התוכנית לומדים המשתתפים על ארגונים פיננסים ומקבלים מידע אודות זכויות הצרכן והשפעת הפרסום.

   

  רוצים לקנות מתנה עם משמעות? מאות מוצרים נפלאים, פרי יצירתם של חברי עמותות ברחבי הארץ, מחכים לכם ביריד העמותות בתל אביב, שיתקיים בתאריך 23.9 בין השעות 09:00-15:00 ובתאריך 24.9 בין השעות 20:30-23:00. לגלריית המוצרים ופרטים נוספים, לחצו כאן

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רוח טובה
  יד שרה
  כיתבו לנו
  מומלצים