שתף קטע נבחר

צפו: נערה שנקברה "צרחה מהקבר" - וחולצה

הונדורס: בעלה של נייסי פרס טוען כי שמע אותה למחרת צורחת מהקבר, דופקת וקוראת לעזרה. כשהוצאה ממנו נמצאו חתכים על ידייה וזכוכית שבורה

 

בני משפחתה של נערה בהונדורס טוענים כי היא התעוררה חיה שעות אחרי שנקברה, ואף נשמעה צורחת לעזרה מתוך הקבר. הם תיעדו את המאמצים לחלצה ואת ההוצאה הבהולה של גופתה מתוך הקבר.

 

עוד סיפורים מרתקים בדף הפייסבוק של דסק החוץ

 

עוד חדשות בעולם :

 

הנערה נייסי פרס, בת 16, נבהלה כששמעה קול ירי ליד ביתה והתמוטטה במקום. היא לקתה בהתקף חרדה קיצוני ביותר שגרם להשלכות דרמטיות על גופה, ושלוש שעות אחרי שהגיעה לבית החולים הכריזו הרופאים על מותה.

הוצאת הארון מהקבר ()
הוצאת הארון מהקבר

בני משפחתה של פרס, שהייתה בחודש השלישי להריונה, קברו אותה, ויום אחד אחרי ההלוויה בא בעלה אל הקבר. הוא סיפר כי לפתע שמע קולות מבפנים, ואז זיהה את קולה ושמע אותה צורחת לעזרה.

 

תושבים הוזעקו מהר, ניפצו אבנים ופתחו את קברה. כשהם פתחו אותו היא הייתה ללא רוח חיים, אבל בני המשפחה אומרים כי גופה היה עדיין חם וכי היו סימני חתכים על קצות אצבעותיה. הזכוכית על חלקו העליון של הארון הייתה שבורה - אולי כתוצאה מדפיקותיה. אחרי שלא הצליחו להחיותה, היא נקברה מחדש.

 

אמה של הנערה, מריה גוטיירס, טוענת כעת כי בתה נקברה בחיים וכי הרופאים התרשלו.

 

בשנים האחרונות נרשמו ברחבי העולם כמה מקרים שבהם אנשים כמעט נקברו כשהם חיים, אולם זו הפעם הראשונה שמופיע תיעוד מצולם של משפחה מחלצת את יקירה מהקבר אחרי שלטענתה נקבר חי.

 

בחודש שעבר הוגש בגרמניה כתב אישום בגין רשלנות נגד רופא שהכריז על קשישה בת 92 כמתה - אולם שעות אחר כך היא

התעוררה בחדר קירור בבית הלוויות. בנובמבר שעבר ג'נינה קולקיויץ', קשישה בת 91 מפולין, התעוררה לפתע "לחיים" בחדר המתים כמה שעות לאחר שנקבע מותה.

 

לפני שלוש שנים הסעיר את העולם סיפורה של תינוקת מארגנטינה. היא נולדה כפגה אחרי שישה חודשי היריון בלבד והוכרזה כמתה, אלא שבהמשך התגלתה חיה אחרי 12 שעות בחדר הקירור.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"כשהוצאנו אותה היא עוד הייתה חמה"
מומלצים