שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  מסתמן: הכדורגל הישראלי יושבת בסופ"ש

  אם עד לישיבת הנהלה ההתאחדות ביום שלישי לא יתקבל ממשרד הכלכלה היתר עבודה ענפי, יוכרז על השבתות הליגות בכל הגילאים. במועצת ההימורים כבר החליטו לשבץ בשבוע הבא את משחקי הליגות באירופה. שרת הספורט מנסה לפשר בין הצדדים

  בעוד ראשי המנהלת וההתאחדות, יורם באומן ועופר עיני, עדיין מחכים להיתר עבודה ענפי משר הכלכלה אריה דרעי, החליטו במועצת ההימורים לא לשבץ בטפסי הטוטו לסופ"ש הקרוב את משחקי הליגות המקצועניות בארץ, אלא של הליגות ברחבי אירופה.

   

  למרות שבמנהלת הליגה ובהתאחדות לכדורגל מעריכים כי לא יהיה מנוס מהשבתת הכדורגל בכל הליגות כבר בסופ"ש הקרוב, ישנם ראשי קבוצות הסבורים שיש להמתין עד לתשובה נחרצת משר הכלכלה.

   

  עופר עיני ויורם באומן. מה יהיה? (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
  עופר עיני ויורם באומן. מה יהיה?(צילום: ראובן שוורץ)

   

   

  צפו בדוד רביבו מתראיין בנושא

  צפו בדוד רביבו מתראיין בנושא

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  ביום שלישי תקיים הנהלת ההתאחדות דיון בו יוחלט ככל הנראה על השבתת הליגות בכל הגילאים. כפי שפורסם לראשונה ב-ynet ספורט, מהלך כזה מצד המנהלת עשוי להביא לקנס של כמיליון שקל על הקבוצות. זאת על פי הסכם השיווק שנחתם בין הצדדים.

   

  בכל מקרה, אם עד לישיבת ההנהלה מחרתיים לא יתקבל ממשרד הכלכלה היתר עבודה ענפי, יוכרז על השבתת הכדורגל בסוף השבוע. "עד שלא יהיה היתר להעסקה בשבת, לא יהיה כדורגל. לא נסתבך בפלילים ולא נגרום לאנשים להיות עבריינים", אמרו ראשי המנהלת וההתאחדות.

   

  שרת הספורט מנסה לעקוף את אריה דרעי

  השרה מירי רגב שלחה הערב מכתב ליועמש ובו הציגה את מתווה הפשרה שלה לסוגיית המשחקים בשבת. על פי המתווה יכונס צוות בין משרדי שימנה נציגים בכירים ממשרד האוצר, ההתאחדות לכדורגל, מנהלת הכדורגל והמועצה להסדר ההימורים בספורט. בראש הצוות יעמוד מנכ"ל משרד התרבות והספורט, יוסף שרעבי. הצוות יציג פתרון בהסכמה לסוגיית המשחקים בשבת בתוך 60 יום. בכך תתייתר מעורבותו של שר הכלכלה אריה דרעי והצדדים יוכלו להגיע להסדר בפשרה.

     פורסם לראשונה 06/09/2015 20:03

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים