שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ורק קולה של שרת הספורט לא נשמע
  36 שעות חלפו מאז האירוע החמור בו הותקף אוהד הפועל ת"א ונפצע קשה, ולמרות פניות אל מירי רגב היא החליטה לשתוק ולא להגיב לאירוע החמור. גם למנהלת לקח כ-12 שעות שהם טרחו להוציא הודעת גינוי רשמית למקרה. גורם המקורב לשרה: "היא רצתה לבקר את הפצוע, אך משפחתו לא מעוניינת בשלב זה"
  36 שעות חלפו מאז המקרה החמור בו הותקפו אוהדי הפועל תל אביב ואחד מהם פונה לבית חולים במצב קשה אחרי שפטיש ננעץ בראשו.

   

  אוהד הפועל ת"א הותקף, מצבו קשה

  שני חשודים באירוע תקיפת אוהדי הפועל ת"א נעצרו

  חשוד בתקיפה הסגיר את עצמו: "אנחנו אלו שהותקפנו"

   

  36 שעות בהן האוהד הפצוע עבר ניתוח חירום בראשו (עדיין מאושפז ומורדם בבית החולים), 36 שעות במהלכן החשודים במעשה הספיקו להיעצר/להסגיר את עצמם, ב-36 השעות האלו בוטל אימון הפועל ת"א בשל האירוע הקשה. וכן, עברו גם 36 שעות בהן שרת הספורט מירי רגב עדיין לא הגיבה.

   

  צפו. החשוד בתקיפת אוהד הפועל ת"א מדבר

  צפו. החשוד בתקיפת אוהד הפועל ת"א מדבר

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  כבר בשעות הבוקר של יום ראשון נעשתה פנייה לדוברים של השרה, אולם קולה לא נשמע. גם בהמשך נעשו פניות נוספות על מנת לקבל מהשרה רגב תגובה על האירוע החמור, אולם עד שעה זו לא הגיעה כזו לכלי התקשורת.

   

  יש לציין כי גם מנהלת ליגת העל התעכבה שעות רבות עד שיצאה התגובה שלה לאירועים. רק בסמוך לשעה 12:30 בצהריים, יותר מ-12 שעות אחרי האירוע החמור, נמסר מהמנהלת כי "המנהלת מגנה את התקיפה האלימה והמזעזעת של גורמים עבריינים במחסן בדרום ת"א. אף שלא ברור מה המניע למעשה פשיעה חמור זה, מנהלת הליגות מייחלת להחלמתו המהירה של האוהד שהותקף".

   

  גם להם לקח זמן שעד שהגיבו. יורם באומן ומנהלת הליגה (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
  גם להם לקח זמן שעד שהגיבו. יורם באומן ומנהלת הליגה(צילום: ראובן שוורץ)

   

  "המנהלת בשיתוף ההתאחדות יזמה את תיקון החוק להכפלת הענישה בתחום האלימות בספורט ותמשיך לפעול על מנת למגר את נגע האלימות מהספורט. גם במושב הנוכחי שייפתח בשבוע הבא, מתכננת המנהלת את נושא קידום הקמת ביהמ"ש לעבירות ספורט, שיוכל לפעול במהירות ובנחישות לניגוע האלימות".

   

  מקורב לשרה: "בכוונתה לבצע צעדים בנושא"

  גורם המקורב לשדת התרבות והספורט מירי רגב ציין :"השרה ואנשי המשרד בקשר עם המשטרה מיום א' בבוקר והמתינו להבהרה באשר לנסיבות ולרקע של המקרה לפני נקיטת צעדים. היום הובהר שאכן מדובר בסכסוך אוהדים ומיד לאחר מכן השרה שוחחה עם מספר גורמים באשר לאירוע התקיפה של אוהד הפועל תל אביב ובכוונתה לבצע מספר צעדים בנושא על אף שהתקיפה לא ארעה במגרש.

   

  "כמו כן, השרה הציעה לבקר את משפחת הפצוע בבית החולים, אך הם אינם מעוניינים בביקורים בשלב זה כלל ואנו נכבד זאת. השרה שוחחה בטלפון עם נציג המשפחה. הודעה מסודרת מטעם השרה תועבר בצאת החג". 

   


   


  פורסם לראשונה 05/10/2015 12:02

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים