שתף קטע נבחר

ח"כ בהלול: "להשבית את מחזור הליגה"

בעקבות מקרי האלימות בימים האחרונים, קורא שדר הכדורגל לשעבר מטעם סיעת המחנה הציוני לא לעבור לסדר היום על האירועים: "השבתת הליגה בכדי שהמחאה תחלחל בתודעה". השרה רגב שלחה מכתב לשר לביטחון פנים בדרישה למצות את הדין עם התוקפים

ח"כ זוהיר בהלול שלח היום (שלישי) מכתב ליו"ר ההתאחדות עופר עיני, בו הוא מבקש ממנו להשבית את הליגות במחזור הקרוב, על מנת שלא לעבור לסדר היום על אירועי האלימות בספורט בימים האחרונים.

 

 

בפנייתו לעיני כותב ח"כ בהלול כי: "בימים האחרונים אירועי האלימות שקשורים לכדורגל הסלימו ויצרו מציאות בלתי נסבלת, הטרור החל לזלוג לשדה הכדורגל בישראל באופן מאיים שעלול להתפשט לכל עבר. במצב שנוצר לאחרונה, אוהדי הכדורגל שמים את נפשם בכפם. את המציאות הזו חייבים לשנות.

 

 

לפיכך פונה אני אלייך, כמנהיג פועלים לשעבר, כעומד בראש מערכת הכדורגל בישראל וכאדם הנלחם כנגד תופעת האלימות, מבקשך אני בזאת, לשקול את השבתת כל ליגות הכדורגל במחזור הקרוב בכדי שהמחאה תחלחל ותצרב בתודעה הקולקטיבית במדינת ישראל. אני סמוך ובטוח שאקט חריף זה, יזעזע את אמות הסיפין וייצור דיון ער וחיוני על ההשפעה ההרסנית של האלימות על תרבות הספורט בישראל. עוד הוסיף ח"כ בהלול כי: "לחלופין, אם הצעתי זו לא תתקבל, מציע אני בזאת שבמחזור הבא, יקריאו כל הקפטנים של כל קבוצות בישראל, טקסט ערכי כנגד האלימות בטקס שייערך בתחילתם של כל משחקי הליגה".

 

בנוסף, שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב, שיגרה היום מכתב לשר בטחון הפנים, למ"מ המפכ"ל וליועץ המשפטי לממשלה בדרישה למצות את הדין עם התוקפים שגרמו לפציעתו האנושה של אוהד הפועל תל אביב בכדורגל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל נחושתן
זוהיר בהלול בחירות המחנה הציוני
צילום: גיל נחושתן
מומלצים