שתף קטע נבחר

צו סגירה לחודש הוצא ל"אלנבי 40"

המשטרה הוציאה צו סגירה מנהלי למועדון בתל אביב שעומד במוקד פרשת חשד לאונס בליינית בידי כמה גברים

המשטרה הוציאה בצהריים (יום ה') צו סגירה מנהלי ל-30 יום למועדון "אלנבי 40" שעומד במוקד פרשת חשד לאונס בליינית בידי כמה גברים.

 

עוד תיעוד של מין בבר של אלנבי 40

 

בשבוע שעבר פורסם בערוץ 10 סרטון שתיעד מבלה שתויה ומטושטשת מקיימת יחסי מין עם כמה גברים על הבר במועדון. הצעירה, שהייתה שיכורה לחלוטין, עלתה לבר בבגד ים שבהמשך הופשט ממנה. בהמשך עלו על הבר גברים בזה אחר זה, והנוכחים נשמעים מעודדים אותם.

 

בתחילה טענה הצעירה כי דבר לא נעשה בניגוד לרצונה, אך היא הדגישה ששיקול דעתה נפגע מן הסתם על רקע מצבה. ביום שלישי השבוע נמסר מהפרקליטות כי המשטרה תחקור חשד לאונס במסגרת חקירת האירוע שתועד במועדון.

 

בפרקליטות מחוז תל אביב אמרו כי "התיק הגיע לפרקליטות בחשד לעבירה של פרסום תועבה ולא עבירת אינוס. משהסתבר בימים האחרונים כי קיימת אפשרות שמדובר בחשד לעבירת אינוס, ביקשה

הפרקליטות מהמשטרה לבצע השלמות חקירה בהקדם".

 

בראיון לחדשות ערוץ 2 באמצע השבוע סיפרה הצעירה: "מה שעבר לי בראש זה איפה אני? מה אני עושה? אני לא יודעת איך הגעתי למצב כזה שאני שותה אלכוהול. הגעתי למצב שאני לא יודעת איפה הייתי. הסכמתי לעלות עם הבגד ים שלי. באיזשהו שלב, כשכבר לא הייתי מודעת, פשוט הורידו לי את הבגד ים, אחת הבחורות על הבר משכה לי את החוטים של החזייה, משכה לי את החוטים של הבגד ופשוט נשארתי עירומה וללא בגדים".

 

על יחסי המין אמרה: "אולי באותו הרגע הסכמתי. ההסכמה לא הייתה כשהייתי שפויה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מעשים דומים תועדו במועדון
מומלצים