שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הצגה בקאמרי בוטלה - בגלל ליהוק כפול

  בצוות תיאטרון הקאמרי שכחו כי השחקן ערן מור שהשתתף ביום שני בהצגה "אופרה בגרוש", שובץ במקביל גם ל"הכיתה שלנו" שהיתה אמורה לעלות באולם הסמוך - מה שהביא לביטולה ברגע האחרון. הצופים שהגיעו נשלחו הביתה. מנכ"ל הקאמרי נעם סמל: "זו טעות אנוש מצערת, נפצה את הקהל"

  לקהל שהגיע הערב (ב') לתיאטרון הקאמרי לצפות בהצגה "הכתה שלנו", ציפתה הפתעה גדולה: רגע לפני פתיחת מסך התבשר הקהל על ביטול ההצגה. הסברים לא ניתנו לקהל ההמום, ולאלו שהתעקשו נאמר כי מדובר בנסיבות טכניות ושאת הכרטיסים יוכלו להמיר בתאריכים חלופיים.

   

  שחקני "הכיתה שלנו". להתפקד! (צילום: דניאל קמינסקי) (צילום: דניאל קמינסקי)
  שחקני "הכיתה שלנו". להתפקד!(צילום: דניאל קמינסקי)
   

  בדיקה מאחורי הקלעים הבהירה כי מדובר בטעות אנוש מצערת שמקורה בליהוק כפול ללא כיסוי. לא הבנתם? נסביר. במקביל להצגה "הכתה שלנו" שאמורה היתה להציג הערב באולם קאמרי 2, שיחקה על הבמה הגדולה ההצגה "אופרה בגרוש". בשתי ההצגות משתתף שחקן התיאטרון ערן מור בתפקיד משנה מרכזי. מישהו בצוות הקאמרי דילג על הפרט השולי הזה ובשלב המאוחר בו נתגלתה הטעות גם מהשחקן המחליף נבצר מלהגיע מסיבות משפחתיות. בתיאטרון הקאמרי מבטיחים לפצות את הקהל המאוכזב.

   

  מנכ"ל התיאטרון, נעם סמל, אמר בתגובה: "כל העניין נפל בין הכסאות. קיבלתי את ההודעה בשעה 20:00 ונדרשתי לקבל החלטה אופרטיבית תוך דקה. זו פעם ראשונה שמשהו כזה קורה. כשהבנתי שחילופים עלולים להיות בעייתיים מבחינה בטיחותית החלטתי בלית ברירה לבטל את ההצגה. בהצגה 'הכתה שלנו' אמורים היו לצפות הערב 150 תלמידים מתיכון עירוני ט' בתל אביב שהצלחנו לאתר, וכמובן שנמיר את הכרטיסים לתאריכים חלופיים. מאה מהצופים באולם נכנסו להצגה 'אופרה בגרוש' ויפוצו גם כן כמו השאר. זו טעות אנוש שלא אמורה לקרות ואנחנו מתנצלים על כך".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: דניאל קמינסקי
  ערן מור. מישהו שכח ממנו
  צילום: דניאל קמינסקי
  לאתר ההטבות
  מומלצים