שתף קטע נבחר

הסרט שיחזיר אתכם לאדמה

זוג בריטי מצליח החליט יום אחד לעזוב את החיים הנוחים והמצליחים ולקחת את שלושת ילדיהם למסע שבטי בצפון אמריקה. התוצאה: הסרט "בחזרה לאדמה" שיוקרן במסגרת פסטיבל הקולנוע הרוחני בסינמטק תל אביב. צפו בראיון עם היוצר ואב המשפחה

מה גורם לזוג בריטי מצליח עם שלושה ילדים לעזוב יום אחד את הכל ולצאת למסע ביערות מישיגן המרהיבים, ולהתחבר לשבט ילידים בצפון אמריקה? את התשובה לשאלה זהו מספקים בני הזוג רנטה היילנן וראלף ווינטרס בסרט הדוקומנטרי "בחזרה לאדמה" שיוקרן במסגרת פסטיבל הקולנוע הרוחני בסינמטק תל אביב. צפו בראיון עם ראלף באולפן ynet:

 

מושפעים מהחוכמה השבטית והידע הקדום של אנשי השבט, יצאה המשפחה כולה לחפש אחר אנשים נוספים שלהם המפתחות לידע קדום. עם מצלמה אחת ותרמיל טיולים, נסעו ברחבי העולם בכדי לפגוש את "שומרי היקום".

יוצרי הסרט ()
יוצרי הסרט

תוך שהם גוברים על שינויי תרבות ותפיסות מנטליות, הם מגלים שדאגות החיים משותפות לכולנו, אך שאופן ההתמודדות והתפיסה של בני השבט היא של קהילתיות, כבוד ואהבה לזולת, הקשבה ללב ופשטות - משהו שאולי קצת שכחנו בחיים האורבניים המודרניים.

 

הסרט הדוקומנטרי "בחזרה לאדמה", התוצר הסופי של המסע הממושך הוא לדברי זוג ההורים קריאה לעולם להתעורר, לא לפחד לשאול שאלות וגם תקווה - ללכת אחר האינטואיציה שלנו.

 

  • הסרט "בחזרה לאדמה" יוקרן במסגרת פסטיבל הקולנוע הרוחני בסינמטק תל אביב ביום שישי (23 באוקטובר) בשעה 23:00
  • פסטיבל הקולנוע הרוחני יתקיים בין 22 ל-24 בסינמטק תל אביב

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: באדיבות סינמטק תל אביב
מתוך הסרט
צילום: באדיבות סינמטק תל אביב
מומלצים