שתף קטע נבחר

דאעש מאיים בעברית: "נחייב אתכם על כל פשע"

שלוחת "המדינה האיסלאמית" בסוריה פרסמה סרטון עם מסרים מאיימים נגד ישראל והכול בשפה העברית. "בקרוב לא יישאר יהודי אחד בירושלים"

 

דאעש מאיים בעברית: בזמן שרוסיה ממשיכה לתקוף יעדי טרור בסוריה, שלוחת ארגון "המדינה האיסלאמית" באזור דמשק פרסמה ביממה האחרונה סרטון מאיים נגד ישראל. "אנחנו ניכנס למסגד אל-אקצה ככובשים ומכוניות התופת שלנו יכו את ביצוריהם של היהודים", אומר פעיל הארגון בסרטון.

 

בדומה לסרטונים בימים האחרונים, שולבו בסרטון מראות מגל הטרור הנוכחי בתקופה האחרונה כשאחד מאנשי הארגון משמיע דברי שטנה נגד ישראל. "תושבי ירושלים, אין לנו מטוסי F-16 ולא מסוקי אפאצ'י כדי שנפציץ את הצבא היהודי בחיפה, ביפו ובאום א-רשרש (אילת), אבל אנחנו מבטיחים שנכה בכם בקרוב".

 

עד כאן הסרטון נראה לא שונה מסרטוני התעמולה האחרים ששודרו על ידי הארגון מתחומי שליטתו בימים האחרונים. אולם לקראת סיום הסרטון שאורכו בערך 16 דקות מופיע איש אחר של הארגון שמתחיל לדבר בעברית עם מסר ליהודים כשמתחת כתוביות בערבית: "זו הודעה רצינית וחשובה לכל היהודים, האויב הראשון של המוסלמים".

כך הוצג פעיל דאעש בסרטון ()
כך הוצג פעיל דאעש בסרטון
 

בעברית די שוטפת אומר אותו פעיל הארגון רעול פנים וחמוש: "לכל היהודים שכבשו את הארץ של המוסלמים, המלחמה האמיתית עוד לא התחילה. כל מה שהיה לכם מקודם זה פשוט משחק ילדים לעומת מה שעומד לקרות לכם בעתיד הקרוב אינשאללה".

 

פעיל דאעש המשיך במסריו המאיימים. "תעשו מה שבא לכם בינתיים עד שנגיע אליכם ואז נחייב אתכם הכול כפול עשר על הפשעים שלכם שעשיתם ונבטיח לכם שבקרוב לא יישאר יהודי אחד בירושלים ובכל רחבי הארץ וכן נמשיך הלאה עד שנחסל את המחלה הזאת מכל העולם".

 

אז הוא עבר לדבר על ההתפתחויות האחרונות בזירה הפלסטינית: "תראו מה קרה לכם מכמה דריסות ודקירות מהאחים שלנו בפלסטין. התהפכתם על הראשון שלכם ופחדתם מכול נהג שנוסע מהר. אפילו פחדתם מכל בן אדם שתופס משהו ביד. פשוט זוהי הרמה שלכם. תחשבו אפילו לשניות מה יקרה לכם כשיגיעו בקרוב אינשאללה עשרות אלפים מכל מקום בעולם כדי לשחוט אתכם ולזרוק אתכם לזבל בלי חזרה. חוץ מהרכבים והפצצות, הילד הכי קטן מוכן לעלות על הרכב הזה ולשלוח אתכם בקו ישיר לעזאזל".

 

"כמו ששמו אותם בין סוריה לעיראק, אנחנו אינשאללה נסיר אותם בין סוריה לירדן, בין סוריה לפלסטין בעזרת אללה", המשיך פעיל דאעש. "אנחנו בדרך להמשיך את זה ולהסיר אותם בכל מקום אינשאללה". לדבריו, "זה לא סתם דיבור באוויר. אנחנו מתקדמים אליכם לכל מקום מצפון מדרום מסיני מדמשק. מכל רחבי העולם אנחנו נבוא אליכם לחסול אתכם. אנחנו נשבעים לכם שלא תיאבד לשווא אף נקודת דם אחת של מוסלמי שהרגתם ושאתם הורגים כל יום ואנחנו רואים את זה ורואים את הפשעים שלכם לכם. החשבון בינינו מתארך יותר ויותר ואנחנו מוכנים לכך בזמן הקרוב אינשאללה".

 

לסיום הוא אמר: "אולי אתם חושבים שזה רחוק מדי וקשה אבל אנחנו רואים שזה ממש קל וקרוב אינשאללה". בסיום הסרטון הוא חזר על המסר שלו בערבית כשהוא מניף את הסכין בידו. לפי שעה דווקא שלוחת דאעש בסיני, שנחשבת כקרובה ביותר גיאוגרפית לישראל, לא התייחסה במישור הפומבי לפחות להסלמה הנוכחית בזירה הפלסטינית.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים