שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אתר נאצי: נתניהו צדק, היטלר לא רצה להשמיד יהודים
  דבריו של ראש הממשלה שהצורר הנאצי רצה לגרש יהודים, אך המופתי של ירושלים עודד את הפתרון הסופי קיבלו "גיבוי" מהמוציא לאור של אתר אמריקני "ניאו-נאצי". "זהו פרט היסטורי. היו יהודים שאהבו את היטלר על ניסיונו להעביר אותם לפלסטינה"

   

  הנאום השנוי במחלוקת של נתניהו    (צילום : אורי דוידוביץ)

  הנאום השנוי במחלוקת של נתניהו    (צילום : אורי דוידוביץ)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  סערה התעוררה לאחר שראש הממשלה בנימין נתניהו טען כי אדולף היטלר לא רצה בתחילה להשמיד את היהודים ושהמופתי של ירושלים שכנע אותו לעשות זאת. כעת הטענות הללו מקבלות חיזוק מאתר אינטרנט "ניאו-נאצי" בארצות הברית שאומר: "נתניהו צדק".

   

  האתר "דיילי סטרומר" שהוקם בשנת 2013 הוא אתר ניאו-נאצי המבוסס בארה"ב בהובלתו של אנדרו אנגלין. במאמר שכתב הוא "מגבה את נתניהו על דבריו, שלפיהם חאג' אמין אל-חוסייני עודד את היטלר לבצע את הפתרון הסופי.

   

  "האימרה הזאת היא נכונה היסטורית", כתב אנגלין במאמרו. "היטלר מעולם לא רצה להשמיד יהודים. הוא תמך כל הזמן בפתרון של שלום ולגרש אותם למקום אחר".

   

  נתניהו לא חוזר בו גם בגרמניה    (צילום: רויטרס)

  נתניהו לא חוזר בו גם בגרמניה    (צילום: רויטרס)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  לדברי אנגלין, היטלר דווקא ניסה לעזור ליהודים להגיע לפלסטינה ואף טען שחלקם אהבו את הצורר הנאצי. "היטלר אפילו רצה לגרש אותם למדגסקר", טען אנגלין.

   

  לסיום הסביר עורך האתר הניאו-נאצי כי הצהרותיו של ראש הממשלה הישראלי אינן בגדר הכחשה של השואה אלא רק "חידוד המציאות שהיטלר עשה הכול כדי לגרש את היהודים ולא להשמידם".

   

  במסיבת עיתונאים השבוע בגרמניה עם הקנצלרית אנגלה מרקל הסביר נתניהו כי אין ספק שהיטלר אחראי לשואה, אך פירט עדות מפורטת ממשפטו של אייכמן על חלקו של המופתי בירושלים, שביקש מהנאצים למנוע את מנוסת היהודים באירופה ותמך בהשמדה.  "המופתי דחק בהנהגה הנאצית להמשיך בפתרון הסופי. במשפט אייכמן העדויות הרחיבו על כך. הוא הפך ליועץ לאייכמן והימלר ביישום התוכנית", אמר נתניהו.

   

  דבריו של נתניהו עוררו מבוכה וגרמו לממשלה הגרמנית לפרסם הודעה, שבה המדינה לוקחת אחריות על אירועי השואה. "האחריות היא שלנו, אין צורך לשנות את העמדה שלנו בנושא". הדובר סטפן סיברט הוסיף: "כל הגרמנים מכירים ההיסטוריה של טירוף הגזע הרצחני שהוביל לשואה. זה נלמד בבתי ספר גרמנים מסיבה טובה. אסור לנו לשכוח את זה. אנחנו יודעים שהאחריות לפשע נגד האנושות היא גרמנית".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים