שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  טרגדיה כפולה: גם אחותה של הקורבן מנתניה נרצחה על ידי בן זוגה

  הבוקר נרצחה סלמלק טסרה, ככל הנראה ע"י בעלה. אחר הצהריים הוא אותר ונעצר לחקירה. לפני חמש שנים נרצחה אחותה מלקם על ידי בן זוגה. קרובי משפחה: "הכול חוזר אלינו עוד פעם. איך ההורים שלה יתמודדו עם טרגדיה כפולה?"

   

  חשד לרצח: רחוב מוצקין בנתניה, הבוקר    (צילום: עידו ארז)

  חשד לרצח: רחוב מוצקין בנתניה, הבוקר    (צילום: עידו ארז)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  הטרגדיה היכתה במשפחה בפעם השנייה: סלמלק טסרה, שעל פי החשד נרצחה הבוקר (א') בנתניה על ידי בן זוגה, היא אחותה של מלקם טסרה, שלפני חמש שנים נרצחה גם היא על ידי בן זוגה בראשון לציון. בני משפחה סיפרו ל-ynet: "הכול חוזר אלינו עוד פעם. איך ההורים שלה יצליחו לעכל את זה? נקווה שהם יצליחו להחזיק מעמד". בשעות אחר הצהריים אותר החשוד בפתח תקווה ונעצר לחקירה.

   

  הרצח של האחות מלקם התרחש בנובמבר 2010 בעקבות ויכוח שפרץ בינה לבין בן זוגה, שעלה עמה מאתיופיה שלוש שנים קודם לכן. הוא דקר אותה בפלג גופה העליון, היא ניסתה להימלט - אך התמוטטה בחדר המדרגות. לאחר חמישה ימים היא מתה בבית החולים.

  הנרצחת סלמלק טסרה ()
  הנרצחת סלמלק טסרה

  ליד בית הנרצחת בנתניה, הבוקר (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
  ליד בית הנרצחת בנתניה, הבוקר(צילום: עידו ארז)

   (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
  (צילום: עידו ארז)

   (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
  (צילום: עידו ארז)

  מהחקירה עולה כי בני הזוג נישאו לפני כשלוש שנים ומדובר בנישואים שניים לשניהם. לאישה ילדה בת 17 מנישואים קודמים ולבעלה החשוד (33) שני ילדים, בני שנה ושנתיים. הבוקר התקשרה הבת של האישה ובצעקות אמרה למוקד: "אימא מתה, אימא מתה". על פי החשד, הבוקר במהלך ויכוח ביניהם נטל החשוד חפץ חד מהבית והחל לתקוף ולדקור את אשתו. היא ניסתה להיאבק בו ולהימלט מהדירה, אך עקב פציעותיה הקשות התמוטטה בחדר המדרגות בכניסה לדירתם.

   

  הנערה מסרה את כתובת המשפחה והשוטרים שהגיעו לבית ברחוב אריה מוצקין בנתניה מצאו את האם מתבוססת בדמה בכניסה לדירת המשפחה בקומה השלישית. כאשר התברר שמדובר ברצח והבעל הוא החשוד, ערכו שוטרים ממשטרת נתניה סריקות נרחבות על מנת לאתרו. החשוד הצליח להגיע לפתח תקווה, שם הגיע לבית אמו והסתתר בה. אחיו של החשוד הגיע לבית והבחין בו. הוא ידע שאחיו חשוד ברצח אשתו והמשטרה מחפשת אחריו, נעל את הבית והזעיק את המשטרה. למקום הגיעו שוטרים אשר עצרו את החשוד והוא נלקח לחקירה במשטרת מרחב שרון.

   

  בזמן הרצח הבוקר שהו בבית גם שני ילדיהם המשותפים של בני הזוג, בני שנה ושנתיים. עובדי הרווחה הגיעו לזירת הרצח ולקחו את הילדים להמשך טיפול. בחקירת החשוד התברר כי בשנת 2011 הוא ריצה 10 חודשי מאסר על אלימות כלפי אשתו הראשונה, שאיתה התגורר בראשון לציון. מהמשטרה נמסר כי לא הוגשו תלונות בגין אלימות, אך החקירה הראשונית העלתה כי בני הזוג היו בהליכי גירושים ועל פי ההערכות הרקע לרצח היה ויכוח על רכוש. 

   

  ילאו דני אגשו, קרוב משפחה של טסרה, אמר ל-ynet: "היא עלתה לארץ עם בתה ובעלה הראשון וכאן הם התגרשו. כאן היא הכירה את בן הזוג החשוד. לא ידענו על סכסוכים ביניהם ולא תיארנו לעצמנו שזה ייגמר ברצח. היא זאת שהחזיקה את הבית, טיפלה בילדים ועבדה בכמה עבודות. כשהבת הגדולה הייתה חוזרת מבית הספר היא שמרה על הילדים והאימא יצאה לעבודה".

   

  אחת השכנות הוסיפה: "היא אישה זהב שדאגה למשפחתה יותר מהכול".

   

  יו״ר נעמת גליה וולך אמרה בתגובה לרצח הבוקר בנתניה: "זה מצמרר שרצח מכה בפעם השנייה באותה משפחה. קשה לתפוס שלאחר שאחותה נרצחה בידי בן זוגה, לא הצליחה האחות לזהות את הסימנים המקדימים ולהימלט מגורל זהה. האישה ככל הנראה הייתה בהליך פרידה מבן זוגה וידוע שזה השלב המסוכן ביותר. אנו מפצירות בנשים המבקשות להיפרד מבן זוגן שלא לעשות זאת מבלי לקבל ייעוץ מקצועי מיומן, אשר יאבחן גם את רמת הסיכון וילווה אותה בתהליך. לשם כך פזורים ברחבי הארץ מרכזים למניעת אלימות שלהם הידע והמיומנות כיצד להתמודד".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים