שתף קטע נבחר

מלחמת שכונות: בורכוב או תל גנים?

מתלבטים באיזו שכונה הכי משתלם לגור בתל-אביב? בטוחים שאתם גרים בשכונה הכי שווה בירושלים? בכל שבוע שתי שכונות יתחרו על התואר "השכונה הכי שווה למגורים". והפעם הגענו לגבעתיים: איזו שכונה משתלמת יותר - בורכוב או תל גנים? צפו בתוכנית הנדל"ן של ynet

מתלבטים באיזו שכונה הכי משתלם לגור בתל-אביב? בטוחים שאתם גרים בשכונה הכי שווה בירושלים? בכל שבוע שתי שכונות יתחרו על התואר "השכונה הכי שווה למגורים". והפעם הגענו לגבעתיים: איזו שכונה משתלמת יותר - בורכוב או תל גנים? צפו בתוכנית הנדל"ן של ynet.

 

 

אז מהם מחירי הדירות בשכונת בורכוב ובשכונת תל גנים? בבורכוב, דירת 4 חדרים מיד שנייה עולה 2.3 מיליון שקלים בממוצע. בתל גנים עולה דירה דומה 2 מיליון שקלים. דירת 4 חדרים חדשה תעלה לכם בשכונת בורכוב 2.5 מיליון שקלים, ואילו בשכונת תל גנים אין בנייה חדשה. המדד החברתי-כלכלי (נקרא גם מדד סוציו-אקונומי הבודק את רמות ההשכלה וההכנסה של האוכלוסייה) בשכונת בורכוב הוא 8 מתוך 10 ובתל גנים 7 מתוך 10.

 

מלחמת שכונות: לב הפארק או מרכז דרום?

מלחמת שכונות: מצפה ים או שכונת שחמון?

מלחמת שכונות: מורדות טבריה או דוד רמז?

 

השכר הממוצע בבורכוב עומד על 11,200 שקלים בממוצע, ואילו בתל גנים על 10,400 שקלים. בבורכוב יש 4 בתי ספר, ואילו בתל גנים רק 2 בתי ספר. ומה לגבי המרחק מצירים מרכזיים? בעוד שכונת בורכוב קרובה לתל-אביב ולכבישים ראשיים ונמצאת במרחק 15 דקות הליכה לתחנת רכבת מרכז, שכונת תל גנים נמצאת במרחק נסיעה מנתיבי איילון וממחלף אלוף שדה.

 

שכונת בורכוב ()
שכונת בורכוב

שכונת תל גנים ()
שכונת תל גנים

  

ההסבר של רוה איתן ממדלן: שכונת בורכוב ממוקמת בצפון גבעתיים וגובלת בתל-אביב. תושביה נהנים מאווירה שקטה ואיכותית לצד גישה מצוינת לתל-אביב. עם זאת, היא סובלת ממצוקת חניה. המיקום של שכונת תל גנים מרכזי ומאפשר מהירה גישה יחסית לכל הכיוונים. היא נהנית מפארק גבעתיים שמשדרג את איכות החיים.

 

אז איזו שכונה משתלמת יותר למגורים? צפו בסרטון וטקבקו לנו - האם אתם מסכימים עם ההכרעה?


פורסם לראשונה 25/10/2015 15:24

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שכונת בורכוב
שכונת תל גנים
מומלצים