שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  צפו: הוטרדה בשידור ו'אולצה לטעון שזו מתיחה'
  צופי תוכנית במכסיקו נדהמו כשהמנחה שלח ידיים שוב ושוב לעמיתתו להגשה: "נו רק קצת, ילדה קטנה", אמר לה, עד שלבסוף ברחה: "תסלחו לה, היא הורמונלית". הם "הודו" שהכול בוים, אבל כעת היא אומרת: "אולצתי לטעון כך"

  הוטרדה בשידור ו"אולצה לטעון שזו מתיחה"

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  הטרדה מינית בשידור חי או מתיחה בטעם רע? שני מנחי תוכנית בידור מכסיקנית עומדים בימים האחרונים בלב סערה תקשורתית במדינה, לאחר שאחד מהם הטריד מינית את עמיתתו בשידור חי, והקטע הפך לוויראלי.

   

  עוד סיפורים מרתקים בדף הפייסבוק של דסק החוץ

   

  עוד חדשות בעולם :

   

  רשת הטלוויזיה שבה שודרה התוכנית חקרה מיד את העניין, ויומיים לאחר מכן פרסמו המנחים סרטון שבו הודו כי מדובר במתיחה, והוחלט לפטרם מיד. אבל עכשיו המנחה המוטרדת טוענת: "הרשת הכריחה אותי להגיד שזה היה בצחוק – ואז בכל זאת פיטרו אותי". אז מה בעצם קרה?

   

  תחילת הסיפור המבלבל ביום שבת האחרון, שבו שודרה התוכנית "א-טודה מאקינה" – בכל הכוח – ברשת "טלוויסה" המכסיקנית. התוכנית התנהלה כרגיל עד שהמנחה אנריקה טובאר החל לגעת בפרובוקטיביות במנחה שלצדו, טניה רסה. "נו, רק קצת, ילדה קטנה, תירגעי", אמר לה, בזמן שהיא נראית בבירור כמי שמרגישה לא בנוח. הוא אף נראה מנסה להרים את שמלתה.

  ההטרדה והמכה
  ההטרדה והמכה

  רסה ניסתה להמשיך בתוכנית, אבל טובאר לא ממש קלט את המסר והמשיך לנסות לגעת בה. הוא המשיך להתקרב אליה בעוד היא מנסה להדוף ולדחוף אותו. "לאן את הולכת?" שאל אותה וקירב אותה אליו. בשניות שלאחר מכן החל טובאר לחבק את רסה ולעשות לא מעט תנועות גסות לעברה.

   

  לאחר מכן, בזמן שדיבר על שרשרת הזהב שעונדת רסה, טובאר, ללא בושה, שלח ידו לעבר החזה שלה. "זה מספיק, אנריקה, תפסיק להיות אידיוט", היא זעמה. "זה דבר אחד לדבר על השרשרת אבל זה דבר אחר לגמרי לגעת לי בחזה". טובאר המופתע מיד אמר שלא היה ולא נברא והכחיש שניסה לגעת בה, אף שהכול תועד במצלמות.

   

  בשלב הזה, באופן מובן, רסה כבר ממש מאבדת את הסבלנות. "אני לא יכולה לעבוד ככה", הכריזה, הסירה את המיקרופון ויצאה מהאולפן. טובאר ההמום פנה לקהל ואמר את המשפט המקומם הבא: "סליחה, אני חושב שהעמיתה שלי קצת הורמונלית".

   

  על פי "טלוויסה", הרשת חקרה את התקרית ואת הטענות להטרדה מינית, ומצאה כי המנחים רצו לייצר סרטון ויראלי וביימו את הקטע כולו, והם היו צריכים לעדכן את המפיק שלהם שהם הולכים לבצע "מעשה פוגעני".

  שני המנחים פוטרו יומיים לאחר שידור התוכנית שעוררה סערה. "טלוויסה מגנה בחריפות את המעשה הזה וכל סוג של הטרדה", נמסר מהרשת בהודעה רשמית. "בהתאם לקוד האתי שלנו, ברצוננו להודיע כי שני המנחים הודחו מתפקידם בחברה".

   

  "אם מה שקרה בתוכנית שונה מההצהרה המקורית שטניה רסה מסרה למחלקת כוח אדם, אנחנו קוראים לה להסיר כל דאגה מלבה וליידע אותנו כדי שנוכל לתמוך בה בתהליך של הגשת תלונה רשמית", נמסר בנוסף.

   

  רשת הטלוויזיה פרסמה במקביל סרטון ביוטיוב שבו נראים שני המנחים מסבירים שהאירוע כולו היה בדיחה שיצאה משליטה. "למען האמת, מעולם לא חשבנו שזה יגיע כל כך רחוק", אמרה רסה בסרטון, בזמן שטובאר צחקק ואמר, "בחיים האמיתיים, אנחנו החברים הכי טובים. לחברת טלוויסה אין שום יד בדבר".

   

  עם זאת, רסה נתנה לאחר מכן גרסה שונה לגמרי לדברים. היא אמרה שהרשת אילצה אותה להגיד שמדובר במתיחה, ואז בכל

  זאת פיטרה אותה. "למרבה הצער, במקרים כאלה יש לחץ ואף חובה לצלם סרטון שבו אני מודה שאני אשמה ואנשים אחרים מנקים ידיהם", כתבה בפוסט בעמוד הפייסבוק שלה.

   

  "אני כבר שש שנים עובדת עם החברה הזו, ומעולם לא דבק בי רבב", הוסיפה. "בואו ננסה להפיץ את האמת. גם אם יבקשו ממני להוריד את זה, לפחות אמרתי את שלי ברשתות החברתיות".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "צפו: הוטרדה בשידור ו'אולצה לטעון שזו מתיחה'"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים