שתף קטע נבחר

דאעש שוב מאיים בעברית: "נשחט אתכם"

בסרטון חדש שהפיץ הארגון, חלקו בעברית, הוא קורא לפלסטינים להמשיך את המאבק בישראל והצהיר על המלחמה הגדולה שמגיעה. "הם הדליקו את הגיץ, אנחנו נבעיר את האש"

יום אחרי שלקח אחריות על הפלת המטוס הרוסי בשמי סיני, משגר ארגון דאעש סרטון ובו איום כלפי ישראל תחת הכותרת "מסיני לירושלים". הפעם, העברית של המאיים פחות רהוטה, אולם הוא משתמש בנבואה ולפיה העצים והאבנים ילשינו על הימצאות יהודים – והמוסלמים ישחטו אותם.

 

סרטון התעמולה החדש הוא של שלוחת דאעש בסיני. אורכו 12 דקות והוא נועד, כמו קודמו, לעודד את הפלסטינים בגל הטרור נגד ישראל. אחד מפעילי הארגון עומד עם סכין ומאיים בעברית משובשת, כשמאחוריו נמצאים שני פעילים חמושים. "מסר שלי אל הקצינים והחיילים וכל היהודים נכדי הקופים והחזירים אנחנו באים לכם מכל העולם לשחוט אתכם כמו הכבשים. חיכו למלחמה, מלחמה גדולה, מלחמת האבן והעצים וזה קרוב אינו רחוק בעזרת השם בעזרת השם", הוא אומר.

האיום החדש. בפנים מטושטשות ()
האיום החדש. בפנים מטושטשות

לפניו דיבר פעיל נוסף, בערבית, שפניו מטושטשות: "אני אומר למוסלמים בכל פיסת אדמה, תעקבו אחר היהודים ותרצחו אותם היכן שתוכלו. כל האתרים (מילולית האינטרסים שלהם) שלהם (שבהם הם נמצאים) הם יעדים לגיטימיים. תרצחו אותם בכל מקום, כדי שלא יהיה להם ביטחון".

 

במהלך הסרטון שולב תיעוד של פיגועי דקירה מגל הטרור הנוכחי, וגם סרטונים שבהם נראים שיגורים

של שלוחת דאעש בסיני לעבר ישראל ופעולות טרור שביצעו נגד ישראל בשנים עברו ושכבר פורסמו בעבר. הפעיל בסרטון הדף את הטענות כי דאעש זנח את המאבק נגד היהודים, ואמר כי "הפלסטינים הדליקו את הגיץ, אנחנו נדליק את האש".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המאיים הנוכחי. עם סכין שלופה
מומלצים