שתף קטע נבחר

אבטחה הוצמדה לאשת הנשיא נחמה ריבלין

בשל הסתה ברשתות החברתיות ואיומי הטרור הורה קצין הביטחון של בית הנשיא להצמיד מאבטח לרעייתו של ראובן ריבלין. בין השאר הוא ליווה אותה למוזיאון ולקניות

 

נחמה ריבלין (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
נחמה ריבלין(צילום: עידו ארז)

בעקבות הסתה נגד נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין ברשתות החברתיות ואיומי הטרור, החליט לאחרונה קצין הביטחון של בית הנשיא להציב אבטחה על רעייתו נחמה ריבלין. כך פורסם הבוקר (יום ה') בגלי צה"ל. בשבועיים האחרונים היא מסתובבת עם מאבטח צמוד של בית הנשיא, בין השאר כשיצאה לבית חולים לטיפול רפואי, בביקור במוזיאון וגם בקניות בשוק מחנה יהודה.

 

זאת הפעם הראשונה שנחמה ריבלין מאובטחת מאז כניסת בעלה לתפקיד. עד כה, חרף המלצות שקיבלה, היא התעקשה להמשיך לנהל אורח חיים רגיל ללא אבטחה צמודה.

 

בחודשים האחרונים מותקף ריבלין ברשת, בעיקר בעקבות דבריו אחרי רצח משפחת דוואבשה שלפיהם "בני עמי בחרו בטרור". עמוד הפייסבוק של הנשיא התמלא מאז בנאצות, קללות ואיומים.

 

בקיץ האחרון הנחו גורמי הביטחון את הנשיא ריבלין לפנות למשטרה לאחר שהפך למטרה לאנשי ימין ברשתות החברתיות. אחרי שנאם בעצרת בכיכר ציון בירושלים נגד "מרחץ הדמים ומסע השנאה נגד פלסטינים ואנשי הקהילה הגאה", הופצה בפייסבוק תמונה שלו חובש כאפייה,

ועמוד הפייסבוק שלו, שבו פרסם סטטוסים בגנות פשעי השנאה, הפך לזירת התכתשות של נאצות לצד דברי שבח.

 

בשבוע שעבר נעצר חגי עמיר, אחיו של רוצח ראש הממשלה יצחק רבין, בחשד להסתה נגד הנשיא ריבלין. "ריבלין הוא פוליטיקאי חנפן", כתב עמיר בפוסט בפייסבוק. "לא הוא קובע אם אחי ישתחרר או לא, רק הקב"ה קובע כפי שהוא קבע שרבין יתפגר למרות שריבלין וחבריו לא ממש הסכימו, הוא קבע שריבלין יהיה נשיא, ויגיע הזמן שהוא יקבע שריבלין יחד עם המדינה הציונית צריכים לחלוף מהעולם כפי שסדום חלפה בשל הפשעים שהם ביצעו במסגרת החוק נגד בני עמם, והיום הזה כבר לא רחוק".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עמוס בן גרשום, לע"מ
ראובן ונחמה ריבלין
עמוס בן גרשום, לע"מ
מומלצים