שתף קטע נבחר

תיעוד: תקיפת צעירה בלובי בניין בבני ברק

במצלמות אבטחה בבניין בעיר תועד צעיר הלבוש כתלמיד ישיבה תוקף צעירה שנכנסה עם אמה לבניין. הן לא הגישו תלונה, אך המשטרה פתחה בחקירה

 

 

תקיפה עוררה בהלה בבני ברק: המשטרה וארגון "השומרים" בעיר מחפשים אחר גבר שתועד תוקף צעירה לעיני אמה בשבת האחרונה.

 

משטרת מרחב דן פתחה בחקירה בעקבות תקיפה מינית והטרדה לכאורה בבני ברק. בסרטון של מצלמות אבטחה נראות שתי נשים, אם ובת, נכנסות אל לובי של בניין מגורים. אחריהן הלך בחור צעיר, לבוש כתלמיד ישיבה. הוא בדק את השטח ונכנס אחריהן לבניין, ושם התקרב לאחת מהן, חיבק אותה בחוזקה למשך שניות ארוכות ואז עזב את המקום. השתיים צעקו עליו והוא הסתלק, לא לפני שנפנף אליהן בידו. לאחר שיצא מחדר המדרגות הן יצאו אחריו ופנו לעוברים ושבים. הוא ברח משם בריצה.

 

על פי הידוע, בין הגבר לשתיים לא הייתה היכרות מוקדמת. בימים האחרונים ניסו קרובי משפחה ושכנים לאתר את התוקף. כמו במקרים רבים, בשל ענייני צניעות במגזר החרדי לא הוגשה תלונה במשטרה, אך לאחר שהסרטון הגיע לידי חוקרי מרחב דן, הם פתחו בחקירה.

 

מני מנדלוביץ מארגון "השומרים" בעיר סיפר כי אנשיו "מחפשים אחר החשוד ממוצאי ושבת יש סיכוי שמדובר באדם מחופש. עדיין לא ברור היכן הוא גר. בימים האחרונים הסרטון הופץ ועורר סערה מאוד גדולה בעיר. אנחנו מקבלים פניות ממשפחות מפוחדות שחוששות שהתוקף יגיע גם לילדים שלהן".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים