שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  חבר צוות להקת איגלז אוף דת' מטאל נהרג

  ניק אלכסנדר, חבר צוות איגלז אוף דת' מטאל, נמנה עם הרוגי הטבח שבוצע במהלך הופעתה בפריז. הלהקה ביטלה הופעותיה העתידיות ותשוב לארה"ב. "אנחנו פשוט לא יכולים להופיע", פרסמו הפו פייטרז שביטלו גם כן, וכמוהם הלהקות U2, קולדפליי ודפטונס

  ניק אלכסנדר, חבר צוות להקת איגלז אוף דת' מטאל, נרצח אמש (ו') במהלך הטבח שבוצע בהופעת הלהקה בפריז. אלכסנדר, בריטי בן 36 שמכר מרצ'נדייז עבור הלהקה, נמנה על 80 הצופים שמצאו את מותם במועדון הבטקלאן בו נערך המופע. בפוסט שהועלה אמש לעמוד הפייסבוק של ההרכב נכתב כי "אנחנו עדיין מנסים לברר לגבי מיקומם ושלומם של כל חברי ההרכב והצוות. מחשבותינו עם כל המעורבים באירוע הטראגי הזה".

   

  עם זאת, דיווחים בכלי התקשורת העולמיים מסרו מאז כי כל חברי ההרכב הצליחו להחלץ מזירת האירוע, אך כאמור - לא התייחסו באופן פרטני לחברי הצוות המלא. גורם בחברת ההפקות של הלהקה מסר כי כל הופעותיה העתידיות מבוטלות וכי היא תשוב בקרוב לארצות הברית. סיבוב ההופעות של ההרכב היה אמור להסתיים ב-10 בדצמבר, בהופעה בפורטוגל.

  ניק אלכסנדר. חבר צוות הלהקה שנרצח בפיגוע (צילום: טוויטר) (צילום: טוויטר)
  ניק אלכסנדר. חבר צוות הלהקה שנרצח בפיגוע(צילום: טוויטר)

  בהצהרה ששחררה משפחתו של אלכסנדר, נכתב כי "היה החבר הטוב ביותר של כולם, ומת כשעשה את מה שהוא הכי אוהב". חברתו הלן ווילסון, שעמדה לצדו כשנורה ונפגעה בעצמה בשתי רגליה, תארה או כ"האהבה של חייה". היא סיפרה כי ניסתה להצילו, אך כוחות החילוץ נשאו אותה החוצה. במהלך סוף השבוע הקימו חבריו של אלכסנדר עמוד גיוס כספים ברשת, בו ביקשו תרומות לצורך מימון הלווייתו. נכון לעכשיו עומד סכום התרומות על למעלה מ-44 אלף דולר, אך היות וחברי איגלז אוף דת' מטאל הודיעו כי הם יממנו את עלויות הקבורה, הכסף שנאסף ישמש להקמת קרן שתנציח את אלכסנדר והרוגים נוספים במתקפת הטור בפריז.

   

  אלכסנדר עבד בעבר גם עם להקת הרוק אליס אין צ'יינס, והיה אחראי על מערך המרצ'נדייז שלה. עם היוודע דבר מותו פרסמה הלהקה בפייסבוק את תמונתו, לצד חברי צוות נוספים, וכתבה: "ניק היה בחור נפלא ומקצועי. היה לנו הכבוד והעונג לעבוד עמו. זיכרו את ניק ואת שאר קורבנות הברוטליות שארעה אמש. החיים קצרים, היו טובים זה לזה".

  איגלז אוף דת' מטאל בהופעה בישראל (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
  איגלז אוף דת' מטאל בהופעה בישראל(צילום: ירון ברנר)
   

  ניק אלכסנדר עם להקת אליס אין צ'יינס (צילום: פייסבוק) (צילום: פייסבוק)
  ניק אלכסנדר עם להקת אליס אין צ'יינס(צילום: פייסבוק)

  לצד האיגלז אוף דת' מטאל, גם להקת המטאל דפטונס, שהיתה אמורה להופיע היום (שבת) במועדון הבטקלאן וכן בערב ראשון ושני, הודיעה על ביטול והרגיעה את המעריצים בעמוד הפייסבוק שלה כשעדכנה לשלומה. "תודה לכולם על הדאגה. כל חברי ההרכב והצוות בריאים ושלמים. אנו נושאים תפילה לכל מי שנפגע מהאירועים הטראגיים הללו".

   

  גם להקת U2, שהיתה מתוכננת לקיים היום (שבת) הופעה ולהעבירה בשידור חי ברשת HBO, הודיעה כי החליטה לדחות את ההופעה למועד אחר, לאור מצב החירום בפריז.

   

  "צפינו בהלם ובזעזוע באירועים המתפתחים בפריז ולבנו עם הקורבנות ומשפחותיהם ברחבי העיר הלילה", נכתב בהודעה רשמית של ההרכב, שנמצא בימים האחרונים בפריז, בהכנות למופע המתוכנן. "אנחנו הרוסים מהאובדן במהלך ההופעה של איגלז אוף דת' מטאל, ותפילותינו עם הלהקה ומעריציה. אנחנו מקווים ומתפללים שכל מעריצנו בפריז בטוחים". הלהקה אף הגיעה להניח פרחים בפתח מועדון הבטקלאן לזכרם של ההרוגים.

  "פאק טרוריזם". מייק פאטון מפיית' נו מור ()
  "פאק טרוריזם". מייק פאטון מפיית' נו מור

  כמוהם, גם להקת קולדפליי דחתה הופעתה שתוכננה לשבוע הבא בלוס אנג'לס, וכן להקת פו פייטרס, שהודיעה על ביטול הופעותיה הנותרות במסגרת סיבוב ההופעות האירופאי שלה. 

   

  "אנו עצובים עמוקות לבשר על ביטול סיבוב ההופעות שלנו, עקב האלימות הנוראית, סגירת הגבולות והאבל הבינלאומי", פרסמו חברי הלהקה בעמוד הפייסבוק שלהם. "אנחנו פשוט לא יכולים להמשיך להופיע כעת, אין מילים אחרות. זו מטורף ומעציב. תפילותינו עם כל הנפגעים ואלו שאנחנו אוהבים". 

  חברי U2 במועדון הבטקלאן (צילום: AFP) (צילום: AFP)
  חברי U2 במועדון הבטקלאן(צילום: AFP)

  פו פייטרס. "פשוט לא יכולים להמשיך עכשיו" ()
  פו פייטרס. "פשוט לא יכולים להמשיך עכשיו"
   
  "אנחנו מתאבלים על האובדן הטראגי הזה ועומדים לצד העולם" נכתב בציוץ מחשבון הטוויטר של להקת הרוק הותיקה AC/DC, בעוד מייק פאטון, סולן להקת פיית' נו מור, פרסם בחשבון הפייסבוק שלו מם ובו נכתב "איגלז אוף דת' מטאל - שלום, אהבה, פאק טרוריזם".

   

  "מחשבותינו ותפילותינו עם חברינו בפריז ביום נורא זה", כתב סולן להקת מיוז מאט בלאמי בטוויטר. "זוהי טרגדיה עולמית". "אנחנו שבורי לב עבורך, פריז", כתבה סולנית להקת פאראמור, היילי וויליאמס. "אני מתפללת למען בטיחותך".

   

  צפו: איגלז אוף דת' מטאל, בטרם הירי

  צפו: איגלז אוף דת' מטאל, בטרם הירי

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  ג'ראד ליטו. "טרגדיה נוראית" ()
  ג'ראד ליטו. "טרגדיה נוראית"
   

  השחקן וסולן להקת 30 סקונדס טו מארס, ג'ראד ליטו, כתב: "בדיוק שמעתי שיש סיכוי שחבר צוות לשעבר של הלהקה שלי נמנה עם בני הערובה/הקורבנות. טראגי ואיום באופן שלא ייאמן". גף' בארו, חבר להקת פורטיסהד, הצהיר: "אני נוסע לפריז בסוף השבוע הבא. פחדנים לא מפחידים אותי".

   

  גם סצנת המטאל העולמית הביעה זעזוע עמוק מהאירוע. "מחשבותינו יוצאות אל האנשים שנפגעו בהופעה בפריז ולמשפחותיהם. זוועות בשם הדת", נכתב בטוויטר של להקת אבורטד. חברי להקת אין פליימס כתבו: "פריז, היי בטוחה! זה איום ונורא כל מה שקורה. אתם במחשבותינו".

  "אנחנו כל כך מצטערים, זה כל כך נורא". מוטורהד ()
  "אנחנו כל כך מצטערים, זה כל כך נורא". מוטורהד

  סקוט איאן, איש להקת אנתרקס, כתב: "נשקו את ילדיכם, חבקו את בני הזוג שלכם וקוו שלמישהו, איפשהו, יש תכנית". ג'יימי ג'סטה, סולן להקת ההארדקור הייטבריד, אמר: "סיטואציה נוראית בפריז. הופעתי בעבר בבטקלאן. לבי ונפשי כואבים מאוד עבור כל מי שנמצא שם כרגע".

   

  "אנחנו כל כך מצטערים, זה כל כך נורא", כתבה באינסטגרם שלה להקת מוטורהד האגדית, המתוכננת להופיע מחר (א') בפריז. "תודה לכל מי ששאל עלינו, כולם במחנה מוטורהד בטוחים. אנחנו רק מקווים שכולם יכולים להחלים מזה".

  AC/DC. "מתאבלים על האובדן הטראגי" ()
  AC/DC. "מתאבלים על האובדן הטראגי"
   

  לארי מולן, מתופף U2, בתמונה מפריז ()
  לארי מולן, מתופף U2, בתמונה מפריז

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ירון ברנר
  ג'סי היוז, סולן איגלז אוף דת' מטאל
  צילום: ירון ברנר
  לאתר ההטבות
  מומלצים