שתף קטע נבחר

כך נותנים רוח גבית לתעשייה

בכנס תעשיינים שהתקיים בפארק אדומים לתעשייה ועסקים הוצגו כלי הסיוע הניתנים לבעלי העסקים והמפעלים מטעם העירייה ומשרד הכלכלה. "כיום יש לנו למעלה מ-300 מפעלים, והממשלה נותנת כאן מענקים לכל תעשיין שמגיע לפה", אומר בני כשריאל. צפו

בשיתוף "פארק אדומים לתעשייה ועסקים"

 

כנס תעשיינים התקיים בפארק אדומים לתעשייה ועסקים - איזור התעשייה של העיר מעלה אדומים. במהלך הכנס הוצגו כלי הסיוע הניתנים לבעלי העסקים והמפעלים מטעם העירייה ומשרד הכלכלה.

 

עוד בנושא

מפתחים את הכלכלה הישראלית בפריפריה

 

"אזור התעשייה שלנו הוא אזור תעשייה רחב, איכותי עם שירותים שניתנים על ידי החברה הכלכלית שלנו" אומר בני כשריאל, ראש עיריית מעלה אדומים. "כיום יש לנו למעלה מ-300 מפעלים, ואזור התעשייה הוא באזור עדיפות לאומית א', כך שהממשלה נותנת כאן מענקים לכל תעשיין שמגיע לפה. המקום הזה יכפיל את עצמו", מסכם.

 

כיום פועלים באזור התעשייה מגוון בתי עסק במגוון תחומים, וחברות רבות בנו שם את המרכז הלוגיסטי בפארק. בין השאר יש במקום: מכון רישוי, מוסכים, מזון, טכסטיל, חומרי בנין, אלומיניום, מתכות, נגריות, דפוס ועוד. העבודה המשותפת ודו הקיום באזור התעשייה מוכיחים את עצמם ותכנית הסיוע מטעם הממשלה נותנת רוח גבית להתפתחות אזור התעשייה ולקידום העסקים הנמצאים בתחומו.

 

"מבחינתנו כל ההוויה שלנו היא מישור אדומים", אומר מוריס צרפתי, מנהל רשת המוסכים י. צרפתי. "אבי מחלוצי אזור התעשייה כאן הקים לפני הרבה שנים את העסק הראשון - מוסך ומסגרייה קטנה, שלימים זה נהפך למספר מוסכים ומפעל מתכת. ומאז כל המשפחה פה. אני שמח לראות את החלום של אבא שלי מתגשם".

 

צפו

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
תעשייה בפארק אדומים
בני כשריאל, ראש עיריית מעלה אדומים
מומלצים