שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  קריאה משולשת לתיקון: דודג' וג'יפ למוסך

  חברת מכשירי תנועה, יבואנית מותגי קרייזלר האמריקאית, תזמן למוסך ארבעה דגמים לתיקון שלוש תקלות בטיחות. 601 מכוניות נכללות בקמפיין

  יבואנית רכבי קרייזלר לישראל, חברת מכשירי תנועה, הודיעה על שלוש קריאות לתיקון לארבעה מדגמי היצרנית. בקריאות מעורבות 601 מכוניות בישראל - כמחצית מהן מדגם דודג' ג'רני והיתר מדגמי ג'יפ צ'ירוקי וגרנד צ'ירוקי.

   

   

  מהודעת היבואנית עולה כי 398 מכוניות מדגם הג'רני של דודג' משנות הדגם 2015-2011 נדרשים להתקנת תושבת נוספת במגן הקישוט של המנוע. בדיקת היצרנית מצאה כי הקישוט עשוי להינתק ממקומו ולגרום להיווצרות עשן בתא המנוע, זאת במידה ויווצר מגע בינו לבין מערכת הפליטה.

   

  ב-13 מכוניות מדגם הצ'ירוקי של ג'יפ מהשנים 2014 ו-2015, נדרשת בדיקה של יחידת הפיקוד של הדלת האחורית החשמלית. מהיצרנית נמסר כי ייתכן ומים יחדרו לרכיב וכתוצאה מכך הדלת לא תיפתח. הקריאה לתיקון תכלול את בדיקת הרכיב והחלפתו בהתאם לצורך.

   

   

  בקריאה לתיקון שלישית נכללות 73 מכוניות, מדגמי 2007-2005 של ג'יפ גרנד צ'ירוקי וג'יפ קומנדר מהשנים 2006 ו-2007. במקרה הזה נדרשת החלפת מתג ההנעה של הרכב, זאת לאחר שהתגלה כי המתג עשוי לעבור ממצב מונע למצב אביזרים (כבוי) באופן עצמאי - ובמילים אחרות מנוע הרכב עשוי להפסיק לפעול במפתיע. התיקון כאן יכלול את החלפת מתג ההנעה.

   

  חשוב לשים לב כי בהתאם לתקנות הרכב בישראל, חובה לבצע את הקריאה לתיקון בתוך שישה חודשים מיום קבלת ההודעה לביתכם. לאחר תקופה זו רישיון הרכב לא יחודש והשימוש בו - כמו גם מכירתו - לא ייתאפשרו. כל בדיקה, תיקון או החלפת חלקים במסגרת קמפיין קריאה לתיקון, מבוצע באופן מלא על חשבון יבואנית הרכב, וזו אינה מורשית לגבות תשלום כלשהו מבעל הרכב.

   

  בעלי מכוניות ג'יפ ודודג' שמעוניינים לבדוק אם רכבם נכלל בקריאה לתיקון, יכולים לעשות זאת באמצעות מוקד שירות הלקוחות של חברת מכשירי תנועה, בטלפון שמספרו 1-700-701-900, או באמצעות אתר השירות של החברה.

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים